Atlus wyjaśnia, że ​​nie ogłosi nowych gier na nadchodzącym koncercie PersonaAtlus mówi, że nie spodziewa się żadnych nowych ogłoszeń dotyczących gier na nadchodzących koncertach Persona Super Live P-Sound Wish 2022, które odbędą się w przyszłym miesiącu 8 i 9 października w Japonii.

„Nie ma planów ogłaszania nowych tytułów gier podczas tego pokazu na żywo”, wyjaśnia Atlus na swojej japońskiej stronie internetowej. „Dążymy do jak najlepszego występu na żywo, który zadowoli każdego, kto może przyjść i obejrzeć, i codziennie przygotowujemy się z całych sił. Proszę, czekajcie na to.”

Te koncerty na żywo Persona były wcześniej wykorzystywane przez Atlus jako platforma do ogłaszania nowych tytułów. Pierwsza odbyła się w 2015 roku i zadebiutowała Persona 4: Dancing All Night. W 2017 roku Atlus ujawnił na koncercie Persona 3: Dancing in Moonlight i Persona 5: Dancing in Starlight, a także Persona Q2. Podczas koncertu w 2019 roku ogłoszono zarówno Persona 5 Royal, jak i Persona 5 Strikers.

Wydawało się logiczne założenie, że Atlus może ogłosić nową grę również podczas tegorocznego koncertu. Jednak Atlus określił teraz oczekiwania, że ​​w przyszłym miesiącu nie będzie czegoś takiego. Wygląda na to, że fani będą musieli dłużej poczekać na coś takiego jak ujawnienie Persona 6 lub Persona 5 Arena.

Atlus świętuje 25-lecie Persony, a Atlus drażnił się z siedmioma powiązanymi ogłoszeniami, aby to upamiętnić. Takie zapowiedzi były remasterem Persona 4 Arena Ultimax, a także ujawnieniem, że Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable pojawią się na nowych platformach, w tym Nintendo Switch, PC i Xbox.

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @yinyangfooey

Źródło : https://www.ign.com/articles/atlus-no-games-announced-persona-concert