Atlus przygotowuje kilka zapowiedzi nowych gier na 2023 rok


Obraz: Atlus

W tym samym artykule Famitsu, twórca Persony, Atlus, poświęcił czas, aby podziękować fanom za ich wsparcie w zeszłym roku. Dostarczył także zwiastun tego, co nas czeka w 2023 roku.

Po wydaniu w 2022 roku takich tytułów jak Persona 5 Royal i 13 Sentinels: Aegis Rim, firma przyjrzy się zremasterowanym wydaniom Persona 3 Portable i Persona 4 Golden. Oprócz tego najwyraźniej ma w przygotowaniu „kilka nowych niezapowiedzianych tytułów” (za pośrednictwem Persona Central).

„Szczęśliwego Nowego Roku! Bardzo dziękuję za wsparcie i patronat nad zremasterowaną wersją P4U2 w 2022 roku, wersją Nintendo Switch 13 Sentinels: Aegis Rim, Hakerzy dusz 2oraz zremasterowaną wersję Persona 5 Royal. Dzięki Waszemu wsparciu zremasterowana edycja P5R osiągnęła 1 milion sprzedaży w ciągu miesiąca od premiery, a P5R jako całość przekroczyła 3,3 miliona egzemplarzy na całym świecie.

„W 2023 roku zaczniemy od zremasterowanych wydań P3P i P4G, a także przygotowujemy kilka nowych, niezapowiedzianych tytułów. Proszę czekać!”

Persona 3 Portable i Persona 4 Golden były wcześniej zablokowane do wydania na początku 2023 roku w październiku ubiegłego roku. Oba pojawią się na Switchu jeszcze w tym miesiącu, 19 stycznia, więc wypatruj naszych recenzji Nintendo Life.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/atlus-is-preparing-several-new-game-announcements-for-2023