Atari Quantum: Klasyczna gra zręcznościowa powraca w tym miesiącu na Switcha

Przygotuj się na cofnięcie w czasie, gdy klasyczna seria Atari powraca. Quantum: Recharged, najnowsza gra z serii „Recharged”, pojawi się na Nintendo Switch 17 sierpnia. Ta 40-letnia gra zręcznościowa oferuje strzelankę retro z nowoczesnym akcentem.

Aktualizacja

Podobnie jak oryginalny tytuł, Quantum: Recharged pozwala ci dowodzić statkiem pozbawionym broni i rakiet, aby odeprzeć fale powietrznych wrogów. Będziesz musiał uwięzić ich w pętli, którą tworzysz z tyłu swojego statku, podobnie jak w TRON, ale z jeszcze większą liczbą pętli.

Ta zaktualizowana wersja oferuje kilka interesujących nowych funkcji. Będziesz mieć teraz zupełnie nowy zestaw ruchów i ulepszeń. Grafika została również ulepszona, aby zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia wizualne. Ponadto nagradzana kompozytorka Megan McDuffie zapewnia zupełnie nową ścieżkę dźwiękową.

Dwa ekscytujące tryby gry

W Quantum: Recharged będziesz mieć do wyboru dwa tryby gry: tryb Challenge i tryb Arcade. Tryb Challenge oferuje 25 wyjątkowych poziomów, na których będziesz musiał stawić czoła różnym wrogom i uniknąć ich śmiercionośnych ataków laserowych. Tryb zręcznościowy to tryb przetrwania, w którym będziesz musiał jak najdłużej opierać się coraz bardziej niebezpiecznym falom wrogów.

Zwiększ swoje szanse na przeżycie

Aby pomóc ci w walce, wiele ulepszeń pojawi się losowo, dając ci korzyści, takie jak nieograniczone uniki, możliwość zamrażania wrogów, a nawet dodatkowe życia. Pojedyncze ulepszenie może zmienić wynik bitwy, ale kilka sprawi, że staniesz się niezwyciężony!

Wreszcie, Quantum: Recharged zawiera również tryb kooperacji, w którym możesz przeglądać różne tryby gry ze znajomym. Pracuj jako zespół, aby strategicznie eliminować wrogów i wspinać się po światowych rankingach w trybie Arcade i Challenge.

Masz jeszcze tylko kilka tygodni, zanim znajdziesz Quantum: Recharged na swoim Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w eShopie za 8,09 GBP/9,99 USD, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne dla klientów z Ameryki Północnej.

Gotowi na powrót do uniwersum retro Quantum i intensywne doznania strzeleckie? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com