Mr. Run and Jump – nowa gra platformowa akcji od Atari!

Atari zapowiada nową grę platformową akcji – Mr. Run and Jump

Atari ogłosiło, że wkrótce pojawi się nowa platformowa gra akcji o nazwie Mr. Run and Jump, która przyciągnie fanów speedrunów. Dzięki bujnej neonowej grafice i platformom opartym na refleksie, gra obiecuje szybką i szaloną akcję dla wymagających graczy.

Intrygujący wątek fabularny

W grze Mr. Run and Jump wcielasz się w postać o tym samym imieniu, która eksploruje Krainy Kolorów w celu pokonania Pustki i odnalezienia zaginionego psa bohatera, Leapa. Tytuł pierwotnie został stworzony jako homebrew dla Atari 2600 w 2021 roku, ale zmodernizowana wersja jest teraz wydawana przez deweloperów Graphite Lab i Heavy Horse Games za pośrednictwem oficjalnych środków.

Dziesiątki poziomów i wrogów o różnych wzorcach ataków

Mr. Run and Jump oferuje dziesiątki unikalnych poziomów w sześciu różnych światach, a także kilka wrogów o różnych wzorcach ataków i osobowościach. Według Atari, tytuł zaoferuje ponad 30 godzin rozgrywki, jeśli weźmiemy pod uwagę próby czasowe, znajdźki i osiągnięcia.

  • Platformy oparte na refleksie
  • Bujna neonowa grafika
  • Szybka i szalona akcja
  • Dziesiątki unikalnych poziomów
  • Kilka wrogów o różnych wzorcach ataków i osobowościach
  • Ponad 30 godzin rozgrywki

Wersja na wiele platform

Mr. Run and Jump pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC i Atari VCS jeszcze w tym roku. Fani różnych platform będą mieli okazję cieszyć się tą dynamiczną grą akcji.

Recenzja gry Atari 50: The Anniversary Celebration

Więcej informacji na temat jednego z ostatnich sukcesów Atari można znaleźć w naszej recenzji gry Atari 50: The Anniversary Celebration.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2023/05/09/atari-announces-speed-based-platformer-mr-run-and-jump.