Astro Bot: ujawniono datę premiery, zamówienia w przedsprzedaży i bonusy!

Astro Bot: Wiele nowych funkcji na PS5

Jedną z największych zapowiedzi podczas transmisji na żywo w PlayStation State of Play w zeszłym tygodniu był Astro Bot, pełna kontynuacja znakomitego Astro’s Playroom, który był preinstalowany na PS5. Podobnie jak Astro’s Playroom, Astro Bot to platformówka z łamigłówkami 3D, która składa hołd historii PlayStation i w pełni wykorzystuje unikalne funkcje kontrolera PS5 DualSense, takie jak sprzężenie zwrotne i dynamiczne wyzwalacze.

Tym razem jednak mamy do czynienia z pełną grą (bez mikrotransakcji) znacznie większą od poprzednich przygód Astro. Astro Bot ukaże się 6 września i będzie dostępny w wersji standardowej, cyfrowej i deluxe. Zamówienia przedpremierowe na standardową edycję fizyczną są już otwarte, a zamówienia w przedsprzedaży cyfrowej będą dostępne 7 czerwca. Wydanie fizyczne zawiera fajny plakat, a wszystkie edycje umożliwiają wczesne odblokowanie zawartości w grze.

Bonus za zamówienie w przedsprzedaży Astro Bota

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży fizyczną edycję Astro Bot przed datą premiery 6 września, otrzymasz ekskluzywny dwustronny plakat. Poniżej możecie zobaczyć podgląd bardzo uroczego plakatu.

Zamówienia w przedsprzedaży umożliwiają także natychmiastowe odblokowanie w grze stroju Astro Lovestruck Lyricist, opartego na Parappa The Rapper, w momencie premiery. Otrzymasz dwa awatary PSN – jeden przedstawiający Astro w normalnym stroju, a drugi przedstawiający go w stroju Parappy – a także skórkę Glorious Graffiti dla pojazdu Astro Dual Speeder. Przedmioty te można odblokować w grze bez konieczności składania zamówienia w przedsprzedaży, ale wcześniejszy zakup jednej z edycji fizycznych lub cyfrowych zapewnia dostęp do nich od samego początku.

Możesz zamówić w przedsprzedaży fizyczne wydanie Astro Bot w Walmart. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy inni sprzedawcy detaliczni również otworzą zamówienia w przedsprzedaży. Cyfrowe zamówienia przedpremierowe będą dostępne w PlayStation Store od 7 czerwca.

Jeśli zdecydujesz się na pobranie cyfrowe, możesz otrzymać grę w wersji standardowej lub deluxe. Stracisz możliwość korzystania z dwustronnego plakatu, ale nadal otrzymasz wszystkie wspomniane powyżej bonusy za zamówienie w przedsprzedaży.

Cyfrowa edycja Deluxe Astro Bota

Astro Bot Digital Deluxe Edition oferuje także kilka ekskluzywnych przedmiotów, w tym 10 dodatkowych awatarów PSN, cyfrową galerię sztuki i cyfrową ścieżkę dźwiękową. Pozwala także odblokować z wyprzedzeniem strój Astro Yharnam Tourist, złoty strój i dwa inne kolory farb Dual Speeder (wszystkie stroje i kolory farb są również dostępne w grze podstawowej).

Zbadane zostaną liczne poziomy rozmieszczone w sześciu galaktykach, każdy z własnym biomem – takim jak wulkany, lasy i plaże – i oferują różnorodne łamigłówki, wyzwania platformowe i wrogów do pokonania przy użyciu 15 nowych obiektów specjalnych i umiejętności, które odblokuje Astro przez całą grę. To sprawia, że ​​Astro Bot jest znacznie większą przygodą niż Astro’s Playroom i Astro Bot Rescue Mission na PSVR. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Team Asobi tym razem rozszerzy rozgrywkę.

Astro Bot będzie dostępny na PS5 od 6 września.

Źródło: www.gamespot.com