Assassin’s Creed Valhalla otrzyma ostateczne DLC w grudniu, ale nie dostanie nowej gry +


Assassin’s Creed Valhalla otrzyma swoje ostatnie DLC – The Last Chapter – 6 grudnia, ale niestety nie otrzyma „wysoce pożądanej” funkcji New Game +.

Ubisoft podzielił się wiadomościami na blogu i ujawnił, że The Last Chapter zakończy „dwa niesamowite lata wsparcia premiery”. Ostatni rozdział pojawi się wraz z aktualizacją tytułu 1.6.2 i posłuży jako „wzruszające i intymne zakończenie sagi Eivor” oraz „powiąże niektóre wątki fabularne rozwijane w grze i zaoferuje zamknięcie twojego czasu w Klanie Kruka ”.

Ci, którzy chcą zobaczyć koniec historii Eivora, będą musieli wykonać kilka rzeczy, a pełna lista jest następująca;

  • Ukończ główny wątek fabularny, zobowiązując się do wszystkich terytoriów Anglii
  • Ukończ mityczne wątki fabularne Asgardu i Jotunheimu
  • Ulepsz swoją osadę do poziomu 5 i zbuduj koszary wikingów z Joms
  • Zabij wszystkie cele Zakonu Starożytnych i zdemaskuj jego przywódcę

Ubisoft potwierdził również, że nie będzie już organizował ograniczonych czasowo wydarzeń festiwalowych w Ravensthorpe. Jednak wszystkie nagrody z poprzednich festiwali będą dostępne u Kupców po ukończeniu zadania Pierwsza noc Samhain. Pojawią się również zupełnie nowe nagrody w ramach podziękowania za nieustające wsparcie.

Jeśli chodzi o New Game+, o której Ubisoft przyznał, że jest „bardzo pożądaną funkcją”, nie zostanie ona dodana do gry.

„Assassin’s Creed Valhalla została stworzona jako wyjątkowe doświadczenie Assassin’s Creed, które bardzo różni się od swoich poprzedników w swojej strukturze, oferując nowe sposoby interakcji ze światem i jego postaciami” – napisał Ubisoft. „Podczas badania implementacji Nowej Gry+ zdaliśmy sobie sprawę, że głębia gry dała nam ograniczone możliwości, aby uczynić powtarzalność wyjątkową i satysfakcjonującą”.

Chociaż Nowa Gra + nie nadejdzie, pojawi się kilka nowych dodatków, zanim Ubisoft skupi się na Assassin’s Creed na przyszłych tytułach, w tym na opcji noszenia kaptura w dowolnym momencie. Będzie jeszcze kilka niespodzianek, ale Ubisoft zachowuje je na „ostateczne pożegnanie”.

Gdy słońce zachodzi nad Valhallą, wschodzi kolejne słońce dla Assassin’s Creed Infinity, nowej platformy i centrum przyszłych gier z serii Assassin’s Creed. Ubisoft ujawnił, że pierwsze dwie gry, które będą częścią Infinity, będą obejmować jedną, która śledzi życie Shinobi w feudalnej Japonii, oraz drugą, której reżyserem jest Watch Dogs: Legion, Clint Hocking, która wydaje się mieć coś wspólnego z czarami.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/assassins-creed-valhalla-will-get-its-final-dlc-in-december-but-it-will-not-get-new-game