Assassin’s Creed Valhalla i Resident Evil 2 pojawią się w usłudze Xbox Game Pass w styczniu 2024 r

Nowe gry w Xbox Game Pass w styczniu 2024 r

Firma Microsoft ogłosiła, jakie gry pojawią się w usłudze Xbox Game Pass w styczniu 2024 r., a na szczycie listy w tym miesiącu znajdują się Assassin’s Creed Valhalla i Resident Evil 2. Ujawniona na Xbox Wire tajemnicza gra przygodowa Close to the Sun jest dostępna już dziś, 3 stycznia. Akcja rozgrywa się w latach 90. XIX wieku i gracz musi wejść na pokład tajemniczego kompleksu statków stworzonego przez Nikolę Teslę w alternatywnej wersji historii. Według IGN „Close to the Sun” to głęboko poruszająca i dobrze wykonana przygoda eksploracyjna z perspektywy pierwszej osoby, która ukazuje pokręcony świat, w którym pomysły Nikoli Tesli zostały wcielone w życie. »

Tytuły z początku stycznia 2024 r. w ramach Xbox Game Pass

Gry, które będą dostępne na początku stycznia w ramach Xbox Game Pass, to Close to the Sun, Hell Let Loose, Assassin’s Creed Valhalla, Figment, Super Mega Baseball 4, We Happy Few, Resident Evil 2 i These Who Remain. Gry te oferują graczom różnorodne gatunki i style rozgrywki. Wśród nich najważniejsze są Assassin’s Creed Valhalla i Resident Evil 2.

Assassin’s Creed Valhalla to gra z 2020 roku należąca do popularnej serii, w której gracze wcielają się w Eivora, najeźdźcę Wikingów. Według IGN „Assassin’s Creed Valhalla to ogromny i piękny otwarty świat napędzany brutalnością życia i brudną pracą zdobywców. »

Resident Evil 2 to kolejny duży tytuł, który pojawi się na początku stycznia. Gra całkowicie odtwarza ukochane wejście do survival horroru dla współczesnej publiczności. Według IGN: „W ten sposób przerabia się klasykę. Resident Evil 2 po mistrzowsku ożywia przerażającą atmosferę i momenty skrajnego napięcia, które zapewniły sukces oryginałowi. »

We Happy Few to kolejny horror, który w styczniu dołączy do Xbox Game Pass. Przedstawia grupę umiarkowanie okropnych ludzi próbujących uciec od przepisanego szczęśliwego stylu życia, musząc w tym celu przebić się przez przerażających obywateli. Według IGN: „W We Happy Few ukryta jest wspaniała historia, ale aby ją znaleźć, będziesz musiał pokonać powtarzające się poziomy. »

Pełna lista gier Xbox Game Pass Ultimate

To jest pełna lista wszystkich gier Xbox Game Pass. Zaloguj się, aby kopiować gry, tworzyć własne tabele wyników lub zaznaczać gry, w które grasz lub które ukończyłeś. Sortuj według „Ostatnio dodanych”, aby zobaczyć nowe dodatki do katalogu.

Gry wycofujące się z Xbox Game Pass w styczniu 2024 r

Niektóre gry opuszczą usługę Xbox Game Pass w styczniu 2024 r., na przykład Grand Theft Auto 5, Garden Story, MotoGP 22, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable. Upewnij się, że lubisz te gry, zanim opuszczą katalog.

Źródło: www.ign.com