Assassin’s Creed Mirage w przedsprzedaży już dostępne


Assassin’s Creed Mirage zostało wreszcie ujawnione podczas Ubisoft Forward 2022 i ma nadzieję przywrócić franczyzę do korzeni w 2023 roku. Będziesz mógł odkrywać ulice Bagdadu jako Basim Ibn, członek organizacji, która służy jako kręgosłup dla Bractwo Zabójców i w przeciwieństwie do ostatnich wpisów, nie ma w zasięgu wzroku rozgałęzionego drzewa umiejętności ani różnych opcji dialogowych. Skondensowane wrażenia z pewnością wzbudzą zainteresowanie długoletnich fanów, a z przyjemnością dowiesz się, że zamówienia przedpremierowe Assassin’s Creed Mirage są już dostępne – i jest nawet trochę dodatkowej zawartości dla tych, którzy zarezerwują wczesną kopię.

Assassin’s Creed Mirage będzie dostępne w dniu premiery na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. W przedsprzedaży dostępne są trzy edycje: Standardowy (50 USD), Deluxe (60 USD), oraz Kolekcjonerski (150 dolarów). Assassin’s Creed Mirage będzie również dostępne do gry bez dodatkowych opłat za Subskrybenci Ubisoft+ w dniu premiery. Możesz wypróbować Ubisoft+ za darmo do 10 października, aby sprawdzić, czy podoba Ci się usługa subskrypcji.

Premie w przedsprzedaży Assassin’s Creed Mirage

Zamów kopię Assassin’s Creed Mirage w przedsprzedaży, a zyskasz dostęp do pobocznej misji Forty Thieves. Nie jest jasne, jak długo potrwa ta treść (ani jaki wątek fabularny będzie kontynuowany), ale bez wątpienia fani AC będą chcieli zagłębić się w każdą wiedzę, jaką mogą. Premie dla sprzedawców detalicznych nie zostały jeszcze ogłoszone, więc bądźcie czujni w nadchodzących tygodniach, aby uzyskać więcej informacji.

Assassin’s Creed Mirage pozbywa się wielu zszywek, które zostały znalezione w takich wpisach, jak Odyssey i Valhalla. Nie ma już drzewek umiejętności, nie ma opcji dialogowych, a nawet świat będzie mniejszy niż niektóre z najnowszych tytułów AC. Zamiast tego ponownie skupisz się na ukrywaniu się w społecznościach i parkour.

Wygląda też na to, że wycinanie hord wrogów nie jest najlepszą opcją, jeśli sprawy potoczą się na boki. Według dyrektora artystycznego Assassin’s Creed Mirage, Jean-Luca Sali, „Basim zdecydowanie nie jest Eivorem” i nie przeżyjesz bezpośrednich starć z ciężko uzbrojonymi strażnikami. Wszystko pokazane podczas transmisji na żywo wygląda na wielki krok naprzód dla serii, ale będziemy musieli poczekać do 2023 roku, zanim trafi na półki sklepowe.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-mirage-preorders-available-now/1100-6507317/?ftag=CAD-01-10abi2f