Assassin’s Creed Mirage jest prawdziwe, a Ubisoft ma więcej do opowiedzenia w przyszłym tygodniu


Po tym, jak stała się jedną z najbardziej wyciekających gier w historii serii, Ubisoft potwierdził, że Assassin’s Creed Mirage jest prawdziwe i dowiemy się o nim więcej w przyszłym tygodniu.

Dzieje się tak dlatego, że wydawca organizuje 10 września o godz. 15:00 czasu polskiego Ubisoft Forward, który był wcześniej reklamowany jako wydarzenie, podczas którego dowiemy się więcej o przyszłości Assassin’s Creed i nie tylko. Wygląda na to, że główną atrakcją serialu będzie Assassin’s Creed Mirage, ale możliwe, że dowiemy się więcej o Assassin’s Creed Infinity, czyli platformie do obsługi na żywo Assassin’s Creed w fazie rozwoju firmy Ubisoft. Możemy nawet dowiedzieć się o grach innych niż Assassin’s Creed.

Jeśli plotki i przecieki na temat Assassin’s Creed Mirage są prawdziwe, czeka nas gra osadzona w Bagdadzie z Basimem, główną postacią z Assassin’s Creed Valhalla (jeśli wiecie, wiecie), jako protagonistą. Przecieki wskazują, że na początku Mirage nie jest jeszcze zabójcą, a zamiast tego złodziejem, który przybywa, aby odkryć Ukrytych, które później stają się rozkazem Zabójców w serii. Plotki wskazują również, że ta gra jest znacznie bardziej uproszczoną wersją franczyzy, bardziej przypominającą starsze gry z serii niż masywne i rozległe gry RPG z otwartym światem.

Potencjał, aby poczuć się jak pomost między klasycznym Assassin’s Creed a nowym Assassin’s Creed, bardzo mnie ekscytuje. Uwielbiam nowe gry, zwłaszcza Origins i Odyssey, ale są wręcz wyczerpujące. Gra Assassin’s Creed, którą mogę przejść w mniej niż 80 godzin? Zapisz mnie!

W międzyczasie przeczytaj Informator gry ranking każdej gry z serii Assassin’s Creed, a następnie zapoznaj się ze wszystkim, co ogłoszono podczas transmisji z okazji 15. rocznicy Assassin’s Creed, która została wyemitowana na początku tego lata.


Czy jesteś podekscytowany Mirage? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/01/assassins-creed-mirage-is-real-and-ubisoft-has-more-to-share-about-it-next-week