Ash Ketchum jest grywalny po raz pierwszy w grze Pokemon w Masters EXW ramach trzeciej rocznicy Pokemon Master EX gracze mogą teraz zdobyć i grać jako protagonista anime Ash, po raz pierwszy w dowolnym tytule Pokemon. Obchody rocznicy obejmują inne wydarzenia i ogłoszenie innych par synchronizacji.

Jak wcześniej drażniono, Ash i Pikachu mogą walczyć razem jako para synchronizacji. Daje im to specjalne ruchy, takie jak B Thunderbolt i Best Buds 10 000 000 Volt Thunderbolt. Możesz dodać parę do swojej drużyny za pośrednictwem Ash Master Scout do 16 października. Gracze mogą również wchodzić w interakcje z Ashem podczas różnych specjalnych wydarzeń.

W Blazing Battle Ash dołącza do turnieju dla trenerów, którzy właśnie pojawili się w grze Pasio. Zawiera nowe bity fabularne i bitwy. Wyzwanie od Asha pozwala graczom walczyć z legendarnym trenerem. Dodatkowe codzienne treningi przeciwko Ashowi są również dostępne do 26 września. Możesz także walczyć przeciwko Ashowi swoim Pikachu w wydarzeniu Klasyczny piorun, które potrwa do 16 października.

Poza Ashem wkrótce pojawią się w grze dwie nowe pary synchronizacji. Pierwszy to Sygna Suit Cynthia i Lucario, dostępny od 29 sierpnia do 2 października. Drugi to Sygna Suit Red i Pikachu, dostępny od 31 sierpnia do 2 października.

Niedawno udostępniono również nowy tryb o nazwie Trainer Lodge. Tutaj gracze mogą rozmawiać ze swoimi ulubionymi trenerami, dawać im prezenty, odblokowywać zdjęcia i inne treści fabularne. Możesz nawet wysyłać trenerów na ekspedycje, aby zdobyć nagrody.

Rocznica obejmuje również bonusy za logowanie. Każdy gracz, który zaloguje się do gry przed 2 października, otrzyma 3000 klejnotów. Gracze, którzy zalogują się 14 razy do 13 września, mogą zdobyć dodatkowe 3300 klejnotów. Dodatkowo, jeśli zalogujesz się przed 14 września, możesz otrzymać dziesięć par biletów skautowych. Po wymianie możesz zdobyć do 100 par synchronizacji, logując się dziesięć razy i otrzymując parę od każdego skauta. Bilety należy wykorzystać do 21 września.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/ash-ketchum-is-playable-for-the-first-time-in-a-pokemon-game-in-masters-ex/1100-6506971/?ftag=CAD-01-10abi2f