Artykuł: Pojawienie się w Xbox Game Pass gier Starfield, Solar Ash i Lies of P

Witamy w naszej najnowszej aktualizacji Game Pass! Jeśli jesteś fanem gier wideo i szukasz nowych, ekscytujących przygód, trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule przedstawiamy najnowsze gry dostępne i dostępne w ramach usługi Game Pass, a także informacje o aktualizacjach i korzyściach dla członków. Przygotuj się na zanurzenie się w fantastycznych światach, podjęcie niesamowitych wyzwań i cieszenie się wyjątkowymi doświadczeniami. Chodźmy!

Dostępny dzisiaj

Szary powraca dziś do biblioteki Game Pass! Graj jako pełna nadziei młoda dziewczyna, zagubiona we własnym świecie i stawiająca czoła bolesnym doświadczeniom w swoim życiu. Jej podróż przez żałobę objawia się w sukience, która zapewnia jej nowe umiejętności lepszego poruszania się po wyblakłej rzeczywistości.

Wkrótce

Pole Gwiazd to pierwsze nowe uniwersum od 25 lat autorstwa słynnego Bethesda Game Studios, twórcy podstawowych gier The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4. Dostępna od pierwszego dnia w ramach Game Pass, Starfield to gra RPG nowej generacji, która pozwala stworzyć dowolną postać i eksplorować z niezrównaną swobodą. Podróżuj po gwiazdach i wyrusz w epicką podróż, aby odpowiedzieć na największą tajemnicę ludzkości. Aby pomóc Ci rozpocząć podróż, zespół Xbox Wire stworzył Starfield Starters, czteroczęściowy przewodnik obejmujący podstawy. Sprawdź część pierwszą tutaj.

Od twórcy słynnego Hyper Light Driftera odkryj Popiół słoneczny, fascynujący świat, w którym mieszają się prędkość i grawitacja. Zanurz się w surrealistycznym krajobrazie wypełnionym starożytnymi ruinami wielkich cywilizacji z przeszłości i graj jako Rei, Voidrunner zdecydowana zrobić wszystko, aby ocalić swoją planetę przed wiecznym głodem Ultravoid.

Kłamstwa P przenosi Cię do mrocznego i eleganckiego świata, inspirowanego epoką Belle Époque, gdzie odkryjesz odświeżoną wersję historii Pinokia. W tej wciągającej grze przypominającej dusze będziesz musiał przystosować i dostosować swoją broń, aby stawić czoła niewypowiedzianym okropnościom, odkryć niezgłębione tajemnice elity miasta i wybrać, czy skonfrontować próby z prawdą, czy obwinić kłamstwa, aby je pokonać w dążeniu do odnalezienia się.

Kłamstwa P

Najnowsze wydania, których nie można przegapić

Nie przegap najnowszych wersji Game Pass:

Age of Empires IV: edycja rocznicowa : Zanurz się w nową erę gier strategicznych dzięki Age of Empires IV: Anniversary Edition. Ta wersja, dostępna teraz na konsolach Xbox, zawiera elementy sterujące dostosowane do kontrolera Xbox, interfejs użytkownika specyficzny dla konsoli oraz nowy samouczek przeznaczony dla początkujących graczy.

Wiek imperiów IV

Call of the Wild: Wędkarz : W tej wyjątkowej i dostępnej grze o wędkarstwie z otwartym światem możesz łowić gdziekolwiek chcesz. Eksploruj przyrodę we własnym tempie, sam lub z przyjaciółmi, bierz udział w różnych zajęciach wędkarskich, wypróbuj różne przynęty i znajdź połów swojego życia!

Ludzkość to historyczna gra strategiczna, w której połączysz kultury, aby stworzyć cywilizację tak wyjątkową jak Ty. Odtwórz historię ludzkości, prowadząc swój lud od czasów starożytnych do czasów współczesnych. Jak daleko popchniesz ludzkość?

DLC/aktualizacje gier

Sprawdź najnowsze aktualizacje i zawartość do pobrania:

W aktualizacji Echoes Niebo niczyje, poznaj tajne stowarzyszenie obcych robotów. Odkrywaj tajemnice Autofagów, ucz się ich języka, wykonuj rytuały i stwórz własną ceremonialną laskę. W kosmosie stawiaj czoła gigantycznym okrętom wojennym, przemierzaj ich okopy i niszcz wrażliwe elementy w wyjątkowej taktycznej walce kosmicznej.

Kolejny rozdział Sea of ​​​​Thieves: Legenda o Małpiej Wyspie jest wreszcie dostępny! Aby uratować Guybrusha z więzienia, będziesz musiał przejść trzy legendarne próby. Już teraz weź udział w tej ekscytującej nowej przygodzie dzięki subskrypcji Game Pass.

Korzyści z subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate

Korzystaj z ekskluzywnych korzyści oferowanych członkom Xbox Game Pass Ultimate:

Członkowie Game Pass Ultimate mogą korzystać z 3-miesięcznej subskrypcji Minecraft Realms Plus ! Dziel się swoim światem, buduj ze znajomymi i graj na wszystkich swoich urządzeniach, korzystając z własnego serwera osobistego. Świadczenie to wymaga aktywacji instrumentu płatniczego. Obowiązują warunki.

Zadania w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Zadania Game Pass na wrzesień są dostępne już dziś! Członkowie Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na konsolę mogą zdobywać punkty, grając w swoje ulubione gry:

Upadek człowieka (250 punktów – tylko Ultimate): Wejdź na wysokość 30 metrów.

Wśród nas (5 punktów): Graj.

Zdobądź osiągnięcie (50 punktów – codziennie): Zdobądź osiągnięcie w dowolnej grze w ramach subskrypcji Game Pass.

Termin wykonania zadania upływa 15 września 2023 r.

Gry już wkrótce

Następujące gry wkrótce opuszczą bibliotekę Game Pass, więc zajrzyj do nich, zanim znikną! Nie zapomnij skorzystać ze zniżki członkowskiej, aby zaoszczędzić do 20% i zachować je w swojej bibliotece:

– Niesamowity symulator uprawy (PC)

– Aragami 2 (chmura, konsola i PC)

– Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition (chmura, konsola i PC)

– DC League of Super-Pets: The Adventure of Krypto and Ace (chmura, konsola i PC)

– Fuga: Melodies of Steel (chmura, konsola i PC)

– Metal Hellsinger (chmura, konsola i PC)

– Sid Meier’s Civilization 6 (chmura, konsola i PC)

– Tainted Grail: Conquest (w chmurze, na konsolach i PC)

– Train Sim World 3 (chmura, konsola i PC)

Dziękujemy, że dołączyliście do nas w związku z tą aktualizacją Game Pass. Wkrótce wrócimy z kolejnymi nowościami, korzyściami i (co najważniejsze) większą liczbą gier. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o dostępności gier na @XboxGamePass i @XboxGamePassPC lub na Instagramie. Do zobaczenia wkrótce !

Źródło: news.xbox.com