Arma Reforger 1.0 dostępna na Xbox Series X|S

Arma Reforger – rewolucja w strzelankach konsolowych

Szukasz realistycznego i wciągającego symulatora wojskowego na konsoli? Nie szukaj dalej niż Arma Reforger, długo oczekiwana pierwsza odsłona serii na Xbox Series X|S. Zbudowany na zupełnie nowym silniku Enfusion, Arma Reforger 1.0 zapewnia realistyczne, autentyczne walki z czasów zimnej wojny w ekspansywnych, wciągających środowiskach. Dowiedz się, co ta innowacyjna gra oferuje nowym graczom i jakie funkcje sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów symulatorów wojskowych.

Zanurz się w realistycznej symulacji wojskowej

Arma Reforger oferuje symulację wojskową, która zanurza Cię w walkach zimnej wojny. Historycznie dokładna broń, pojazdy naziemne i helikoptery są do Twojej dyspozycji, aby walczyć z wrogimi frakcjami. Ale Arma Reforger wyróżnia się na tle innych strzelanek FPS. To nie tylko strzelanka, ale sandboxowy symulator wojskowy kładący duży nacisk na realizm i immersję, czy to pod względem mechaniki gry, czy otoczenia.

Wciągająca i zróżnicowana rozgrywka

Gra oferuje szeroką gamę scenariuszy i mechanik gry, z których wszystkie można modyfikować, otwierając drzwi do nieskończonych możliwości w zakresie broni, map, scenariuszy i mechaniki gry, a wszystko to można pobrać za pośrednictwem warsztatu gry. Arma Reforger 1.0 oferuje autentyczne i zróżnicowana walka piechoty, z bronią historycznie dokładną, ale bez ograniczania rozgrywki. Rozległe, wciągające środowiska Everon i Arland zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby każdy mecz mógł się za każdym razem rozgrywać inaczej.

Arma Reforger: Wiele trybów gry

Gra oferuje dwa główne tryby rozgrywki. W trybie konfliktu możesz dołączyć do jednej z dwóch rywalizujących ze sobą frakcji (amerykańskiej lub radzieckiej) i walczyć o kontrolę nad wyspami. Każda frakcja musi posiadać kilka punktów, aby osiągnąć zwycięstwo, ale bitwy to nie tylko wyścig zbrojeń. Równie ważna, jak w realnych operacjach wojskowych, jest komunikacja pomiędzy zespołami i organizacja logistyczna. Arma Reforger posiada także tryb Mistrza Gry, w którym wybrany gracz tworzy przebieg meczu i kieruje przebiegiem rozgrywki dla innych graczy.

Narzędzia Game Master można także używać w trybie pojedynczego gracza, aby tworzyć własne scenariusze i testować nowe funkcje. Dzięki możliwości modyfikowania wydarzeń, dodawania elementów i sztucznej inteligencji tryb ten oferuje nieskończone scenariusze na wiele godzin gry.

Rewolucyjna technologia

Arma Reforger opiera się na nowym silniku Enfusion, zapewniając bardziej realistyczną i wciągającą rozgrywkę niż kiedykolwiek wcześniej. Gra oferuje możliwość rozgrywki typu crossplay z graczami na PC i oferuje modyfikowalną zawartość do pobrania za pośrednictwem warsztatu w grze. Arma Reforger oferuje niezrównane wrażenia z symulatora wojskowego na konsoli i obiecuje świetlaną przyszłość serii.

Arma Reforger jest teraz dostępna na Xbox i PC, zapewniając modyfikowalną zawartość dostępną dla wszystkich graczy na wiele godzin kreatywnej zabawy. Wejdź do wciągającego i realistycznego świata Arma Reforger i odkryj nową erę symulacji wojskowej.

Źródło: news.xbox.com