Ara: History Untold Technical aktualizacja Alpha — dołącz do programu Insider


Hej wszystkim! Zespół Oxide Games ciężko pracuje nad rozwojem Ara: Historia nieopowiedziana i nie możemy się doczekać udostępnienia więcej szczegółów na temat gry w nadchodzących miesiącach.

Odkąd ogłosiliśmy grę w czerwcu, zaczęliśmy zbierać opinie od graczy, aby mieć pewność, że dostarczymy najlepszą możliwą wersję gry, gdy zostanie wydana w przyszłym roku. Ten wysiłek rozpoczął się od małej rady wewnętrznych graczy i od tego czasu rozszerzył się na uczestników zaproszonych za pośrednictwem Ara: Historia nieopowiedziana Program Insidergdzie niedawno ukończyliśmy pierwszą zewnętrzną techniczną wersję alfa.

Usłyszeliśmy wiele świetnych opinii od naszej pierwszej grupy uczestników technicznej alfy, a po ich przeanalizowaniu dowiedzieliśmy się sporo o tym, gdzie jest gra i dokąd naszym zdaniem powinna iść stąd. Jak widać na poniższej infografice, nasi pierwsi techniczni gracze alfa byli bardzo zajęci tworzeniem, badaniem, a nawet przekąskami w drodze do zwycięstwa.

Na czym więc skupia się teraz zespół? Ulepszenia interfejsu użytkownika (UI) i usprawnienie nowego doświadczenia użytkownika były wysoko na liście przedmiotów, nad którymi już pracowaliśmy, ale gracze przekazali nam świetne opinie, które pomogły jeszcze bardziej skupić naszą uwagę na tych obszarach. Inne przedmioty o wysokim priorytecie, na których skupiamy się na ulepszeniach, obejmują tworzenie i system zadań.

Ogromna większość otrzymanych przez nas opinii i odpowiedzi na nie będzie widoczna dla tych, którzy uczestniczyli w pierwszej wersji alfy i pomoże wszystkim w naszym następnym teście i później zobaczyć, jak fajna jest gra.

Teraz twoja kolej, aby do nas dołączyć, zagrać w grę i przekazać nam swoją opinię! Wkrótce zwiększymy udział w naszym kolejnym teście alfa do większej puli graczy za pośrednictwem naszego programu Insider — zapraszamy do przyłączenia się do społeczności pasjonatów wielkich strategii turowych i przekazania naszemu zespołowi krytycznej opinii, aby uczynić grę najlepszą w swoim rodzaju może być.

Dołączenie do programu Insider jest bezpłatne i zapewnia dostęp do regularnych aktualizacji od zespołu programistów za pośrednictwem oficjalnych postów na forum, blogów oraz oczywiście możliwość zagrania w grę i podzielenia się z nami swoją opinią. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się odwiedź naszą oficjalną stronę oraz bądź na bieżąco Ara: Historia nieopowiedziana na Twitterze dla wiadomości i aktualizacji społeczności.

Tak więc naszym obecnym niejawnym testerom dziękujemy za opinie i wsparcie. A dla wszystkich innych mamy nadzieję do zobaczenia dołącz do naszego programu Insider wkrótce.

Do zobaczenia w następnej turze!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/03/ara-history-untold-technical-alpha-update/