Ara: History Untold, nowa historyczna gra strategiczna, ukaże się 24 września 2024 roku

Ujawniono datę premiery gry Ara: History Untold: 24 września 2024 r

Graj w żywym świecie

Jedną z istotnych cech Ara: History Untold jest piękno i poziom szczegółowości przedstawianego świata. Regiony są łatwe do rozróżnienia, co nadaje grze niepowtarzalny charakter. Z bliższej perspektywy mapa tętni życiem, nad głowami latają samoloty, ulicami przejeżdżają śmieciarki, dzieci bawią się na placach zabaw, gęsta przyroda w dżunglach zapewnia. graczy o wyjątkowej immersji.

Wiele ścieżek do zwycięstwa z unikalnymi przywódcami

Gra oferuje różne ścieżki osiągnięcia zwycięstwa, czy to poprzez podbój militarny, zwycięstwa religijne, rozwój przemysłu, czy nawet poszukiwanie prestiżu. Każdy lider w grze ma unikalne cechy, które odróżniają go od reszty, zapewniając szeroką gamę rozgrywki i inne wrażenia za każdym razem, gdy grasz.

Tryb wieloosobowy i jednoczesne tury

Tryb wieloosobowy w wielu grach strategicznych może być skomplikowany, ale Ara oferuje innowacyjne rozwiązanie w postaci „jednoczesnych tur”. Takie podejście pozwala wszystkim graczom rozgrywać swoje tury w tym samym czasie, zapewniając wszystkim uczciwe wrażenia. Dodatkowo zarządzanie turami odbywa się w chmurze Azure, co zapewnia graczom pełną elastyczność gry we własnym tempie i dołączania do gier w dowolnym momencie.

Źródło: news.xbox.com