Apple ogłasza pojawienie się Resident Evil 4, Resident Evil Village, Assassin’s Creed Mirage i Death Stranding na iPhone’a 15 Pro!

Utrzymajcie się, ponieważ firma Apple właśnie ogłosiła kilka ekscytujących ogłoszeń podczas specjalnego wydarzenia przewodniego! Dzisiaj zaprezentowali długo oczekiwanego iPhone’a 15, iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max, a także szereg nowych zegarków Apple i nie tylko. Chociaż co roku spodziewamy się nowych iPhone’ów, wszystkich zaskoczyło to, że Apple ujawnił również, że niektóre popularne gry będą wkrótce dostępne na iPhone’ach 15 Pro i iPhone’ach 15 Pro Max.

Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Village, Assassin’s Creed Mirage i Death Stranding na iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max

Jak donosi IGN, Apple ogłosiło, że gry takie jak Resident Evil 4 (Remake), Resident Evil Village, Assassin’s Creed Mirage i Death Stranding trafią na iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max. Chociaż Apple nie podał szczegółowych szczegółów, podczas wydarzenia pokazał kilka ekranów gier na wirtualnej wersji iPhone’a 15 Pro. Nie dali jednak wglądu w faktyczną rozgrywkę na tych nowo ogłoszonych telefonach.

Warto dodać, że podłączenie kontrolera Bluetooth, takiego jak PlayStation DualSense czy gamepad Xbox Series X/S, do różnych urządzeń Apple jest już możliwe. Mając to na uwadze, jest wysoce prawdopodobne, że entuzjaści gier będą woleli używać tych kontrolerów, aby zapewnić sobie lepsze wrażenia z gry na iPhone’ie 15 Pro i Max.

Czego się spodziewać pod względem rozgrywki i dostępności

Chociaż wrażenia z grania na iPhone’ie 15 Pro i iPhone’ie 15 Pro Max pozostają tajemnicą, Apple obiecał, że zarówno gry Resident Evil, jak i Death Stranding będą dostępne na tych urządzeniach jeszcze w tym roku. Z drugiej strony, według IGN, premiera Assassin’s Creed Mirage planowana jest na pierwszą połowę 2024 roku.

Resident Evil 4 Remake zadebiutował na początku tego roku, a Resident Evil Village ukazało się w 2021 roku. Jeśli chodzi o Assassin’s Creed Mirage, jest to obecnie gra z okładką Game Informer, wraz z ekskluzywnym centrum relacji. Entuzjaści gier mogą spodziewać się premiery na PlayStation, Xbox i PC już 5 października.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych grach, w serwisie Game Informer zamieściliśmy recenzję Resident Evil 4 Remake i nasze przemyślenia na temat Resident Evil Village. Ponadto możesz dowiedzieć się więcej o Assassin’s Creed Mirage, odwiedzając nasze ekskluzywne centrum relacji.

[Source: IGN]

Czy jesteś podekscytowany możliwością grania w którąkolwiek z tych gier na swoim iPhonie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com