Aplikacja Xbox jest już dostępna na telewizorach Samsung 2022 Smart TV


Dzisiaj cieszymy się, że możemy świętować premierę aplikacji Xbox na telewizory Samsung 2022 Smart TV, która umożliwia granie w setki gier Xbox Game Pass działających w chmurze, takich jak Halo Infinite, Forza Horizon 5oraz Symulator lotu Microsoft bez konsoli.

Od dziś w 27 krajach możesz włączyć telewizor Samsung 2022 Smart TV, przejść do aplikacji Xbox w nowym Samsung Gaming Hub lub Media Hub, podłączyć kontroler Bluetooth i grać. To tak proste, jak korzystanie z dowolnej innej aplikacji do przesyłania strumieniowego na telewizorze.

Oto, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć:


Przygotowywanie się


Granie w gry Xbox na telewizorach Samsung Smart TV 2022 to bezproblemowe doświadczenie. Aby upewnić się, że jesteś gotowy do gry, potrzebujesz następujących rzeczy:

  • Aby uzyskać dostęp do aplikacji Xbox, potrzebujesz jednego z telewizorów Samsung 2022 Smart TV.
  • Aby grać w setki gier obsługujących chmurę z biblioteki Game Pass, potrzebujesz członkostwa Xbox Game Pass Ultimate.
  • Jeśli nie masz członkostwa i chcesz wypróbować to doświadczenie przed rejestracją, możesz zagrać Fortnite za darmo bez subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.
  • Prawie każdy kontroler obsługujący technologię Bluetooth będzie działał z aplikacją Xbox, na przykład kontroler bezprzewodowy Xbox, kontroler Xbox Adaptive Controller, kontroler Elite Series 2 lub kontroler DualSense.

Jak uzyskać dostęp do aplikacji Xbox


Istnieją dwa sposoby uzyskania dostępu do aplikacji Xbox na telewizorze Samsung Smart TV 2022, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

  • W niektórych krajach dostęp do aplikacji Xbox można uzyskać za pośrednictwem nowego centrum gier firmy Samsung. Po prostu przejdź do Gaming Hub za pomocą interfejsu użytkownika, uruchom aplikację Xbox i gotowe!
  • W przeciwnym razie możesz przejść do sklepu Samsung App Store z Samsung Media Hub, wyszukać „Xbox”, aby pobrać aplikację na telewizor, i uruchomić ją, aby rozpocząć odtwarzanie.

Jak pisaliśmy na początku tego miesiąca, cieszymy się, że możemy zrobić pierwszy krok z firmą Samsung i nie możemy się doczekać, aby być na bieżąco z kolejnymi zmianami w naszej wizji. Dzięki Xbox Game Pass Ultimate i kontrolerowi możesz łatwo wskoczyć do świata gier i łączyć się ze znajomymi i społecznościami na konsoli Xbox.

Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co myślisz o tym doświadczeniu, więc nadal podziel się z nami swoją opinią.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Xbox Cloud Gaming, zobacz tutaj.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/06/30/xbox-app-available-today-samsung-2022-smart-tv/