Nintendo aktualizuje aplikację Switch Online N64 – nowości w bibliotece?

Nintendo aktualizuje aplikację Switch Online N64, ale bez nowych dodatków do gry

W zeszłym miesiącu Nintendo wzmocniło swoją bibliotekę Switch Online N64, dodając klasyczny tytuł Pokémon Stadium. Teraz, w niewielkim rozwoju, wydaje się, że Nintendo zaktualizowało tę konkretną aplikację Wersja 2.10.1.

Jednakże, jeśli zauważyłeś ostatnio aktualizację biblioteki N64, oto dlaczego. Niestety, nie ma nowych dodatków do gry.

Dataminer i użytkownik Nintendo Life, LuigiBlood, rzucił nieco światła na to, co może zostać uwzględnione (za pośrednictwem mediów społecznościowych) – sugerując, że najwyraźniej nastąpiły pewne zmiany na Stadionie Pokémon.

„Więc Nintendo 64 Switch Online zaktualizowało się znikąd do wersji 2.10.1. Nie jestem pewien kiedy. – Pokémon Stadium widział zmiany w swoich hackach i dodał do niego więcej hacków skryptów Lua. Właściwie nie jestem pewien, co tak naprawdę się zmieniło. „W porządku, wygląda na to, że Pokémon Stadium AOT NRO został w pełni przekompilowany. Słyszałem coś o błędzie z nielegalnymi ruchami wypożyczonych Pokémonów. To może być poprawka, ludzie muszą to sprawdzić”.

Krótko mówiąc, Nintendo wciąż jest zajęte zapleczem biblioteki Switch Online N64 (i jej gier) z tymi małymi, małymi aktualizacjami.

Niestety, nic nie wskazuje na to, by Nintendo ponownie wprowadziło funkcje transferu na Pokémon Stadium – firma wcześniej stwierdziła, że „Pokémon nie może zostać przeniesiony do tych gier”.

Jeśli chodzi o to, co jest na horyzoncie dla usługi Switch Online N64 – pozostałe tytuły w bieżącej partii to Mario Party 3, Pokémon Stadium 2, 1080 Snowboarding i Excitebike 64. W pewnym momencie Japonia również otrzyma Harvest Moon 64.

Jeśli zauważyłeś jakieś zmiany w aplikacji Switch Online N64 od ostatniej aktualizacji, wypróbowałeś już Pokémon Stadium, podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.

Powiązane gry:

  • Stadion Pokémonów Recenzja
  • Przewodnik: Pokémon GO Eevee Evolutions Ranking – Jak zdobyć Sylveon, Leafeon, Glaceon, Umbreon, Espeon, Vaporeon, Jolteon i Flareon
  • Przewodnik: Specjalne ewolucje Pokémon GO – jak zdobyć Pangoro, Sylveon, Glaceon, Aromatisse, Slurpuff, Sirfetch’d, Galarian Cofagrigus i więcej
  • Przewodnik: Lista Mega Ewolucji Pokémon GO – Jak zdobyć Mega Energię
  • Przewodnik: Pokémon GO – najrzadsze pokemony, w tym dzikie, błyszczące, mityczne i regionalne połowy
  • Przewodnik: Pokémon Sword And Shield: Pokédex Region Galar

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi relacjonować najnowsze wiadomości dotyczące Nintendo i podziwiać swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: Nintendo Life.