Apex Legends: Problemy z postępami krzyżowymi rozwiązane przez Respawn

Naprawiono problemy związane z postępami w Apex Legends

Po napotkaniu trudności z wdrożeniem funkcji cross-progresji w Apex Legends firma Respawn ogłasza, że ​​problemy zostały rozwiązane. Firma poinformowała w mediach społecznościowych, że będzie nadal „wprowadzać kolejne fale w nadchodzących dniach”, ale poradziła graczom, aby na razie nie odłączali swoich kont Play Apex.

Ciągłość wdrożenia

„Niedawno rozwiązaliśmy kilka problemów związanych z postępami krzyżowymi i w nadchodzących dniach będziemy nadal udostępniać kolejne fale” – napisał na Twitterze Respawn w ubiegły weekend. „Przypominamy, że nie należy odłączać kont Play Apex, ponieważ nie będzie to miało wpływu na otrzymywanie postępów krzyżowych. Dziękujemy za nieustającą cierpliwość! »

Wznowienie wysiłków związanych z postępem krzyżowym

Firma Respawn wznowiła wysiłki na rzecz wzajemnych postępów po tym, jak na początku tego miesiąca dowiedziała się, że gracze, którzy odłączyli i ponownie połączyli swoje konta, zostali całkowicie zablokowani.

Jak Matt niedawno nam wyjaśnił, darmowa strzelanka typu Battle Royale Apex Legends w końcu wprowadziła cross-progresję w ramach swojego 19. sezonu i w okresie poprzedzającym jego premierę we wtorek, 31 października. Wzajemne postępy umożliwiają graczom dostęp do danych dotyczących postępów, elementów kosmetycznych i waluty za pośrednictwem jednego konta EA na wszystkich platformach. Należy pamiętać, że proces migracji między postępami jest zarówno automatyczny, jak i obowiązkowy.

Źródło: www.eurogamer.net