Apex Legends Loba Edition nasuwa się pytanie: co by było, gdyby Loba była postacią ofensywną?


Najnowsza specjalna edycja legendy Apex Legends jest już dostępna. Wraz z sezonem 11: Ucieczka pojawiła się edycja Apex Legends Loba — zestaw inspirowany jest tytułową legendą wsparcia, zapewniając ekskluzywne skórki i kosmetyki za 20 USD. Jeśli masz subskrypcję EA Play, możesz kupić pakiet za 18 USD.

Apex Legends Loba Edition zawiera następujące elementy:

  • Legendarna skórka Loba handlarza bronią
  • Legendarna skórka Silver Lining 30-30 Repeater
  • Legendarna odznaka legendy kwatermistrza Andrade
  • Zawieszka na broń Epicki fraktalny wilk
  • 1000 monet Apex

Gwiazdą serialu jest zdecydowanie skórka Handlarza bronią dla Loby. Legendarna skóra zamienia Lobę w chodzący arsenał, ubierając ją w czarny, pancerny kombinezon maskujący, wyposażony w granaty, broń palną, pętle z amunicją i noże.

To wszystko jest oczywiście kosmetyczne, ale nasuwa się pytanie: co by było, gdyby Respawn postanowił uczynić z Loby postać ofensywną, a nie wspierającą? Cieszę się, że deweloper tego nie zrobił — Apex Legends potrzebuje więcej postaci wspierających, a nie mniej. Ale to zabawna hipotetyczna myśl.

Apex Legends Loba Edition o wartości 20 USD zawiera 1000 monet Apex, które zwykle kosztują 10 USD.

Loba Edition to dziewiąta edycja Apex Legends dostępna do zakupu. Przed edycją Loba Respawn wydało edycje Apex Legends o tematyce związanej z Bloodhound, Lifeline, Octane, Pathfinder, Gibraltarem, Mirage i Bangalore. Istnieją również dwie specjalne edycje: Bloodhound + Lifeline Combo Edition i Champion Edition – ta ostatnia jest najlepszym zakupem, jeśli dopiero zaczynasz grać w Apex Legends, ponieważ automatycznie odblokowuje każdą postać aż do sezonu 7: Horyzont Wniebowstąpienia. To pierwsze 15 postaci z obecnego 19-to głębokiego składu gry Battle Royale.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/apex-legends-loba-edition-begs-the-question-what-if-loba-was-an-offensive-character/1100-6497738/?ftag=CAD-01-10abi2f