Another Code: Recollection, ulepszona wersja dwóch oryginalnych gier, wkrótce dostępna na Switchu

Czy jesteś fanem gier wideo i ciągle szukasz nowych, ekscytujących tytułów do wypróbowania? W takim razie z przyjemnością dowiesz się, że kolekcja Another Code: Recollection pojawi się na Nintendo Switch 19 stycznia 2024 roku. Ta gra jest w rzeczywistości ulepszoną kompilacją gier Trace Memory i Another Code: R, które były dostępne na Nintendo DS i odpowiednio Wii.

Zanurz się w tajemniczą historię Ashley

Another Code: Recollection to wciągająca gra przygodowa, która opowiada o przygodach głównej bohaterki Ashley. Historia zaczyna się, gdy Ashley otrzymuje list od ojca, o którym myślała, że ​​nie żyje, i w ten sposób zostaje wciągnięta w szereg tajemnic i wizji z przeszłości. Kierowana ciekawością, udaje się na odległą wyspę Krwawego Edwarda w poszukiwaniu odpowiedzi na temat zniknięcia ojca.

Na wyspie Ashley staje przed wieloma zagadkami i zagadkami, które musi rozwiązać, aby odkryć prawdę. Trace Memory, pierwsza gra w kolekcji, zabiera nas w wciągającą przygodę u boku Ashley.

Odkryj ukryte prawdy za pomocą Another Code: R

Dwa lata po wydarzeniach z Trace Memory, Another Code: R zabiera nas w nowe, ekscytujące śledztwo. Tym razem Ashley udaje się do Juliet Lake, aby odkryć tajemnice tajemniczego zniknięcia jej matki. Gra obiecuje mnóstwo zwrotów akcji, w pełni eksploracyjnych środowisk i ekscytujących wyzwań do ukończenia.

Ta kompilacja oferuje ulepszone wersje dwóch oryginalnych gier, z przerobioną grafiką, w pełni eksplorowanymi środowiskami, nową ścieżką dźwiękową, a nawet podkładem głosowym. Dodano także opcjonalne wskazówki i systemy nawigacji, aby pomóc nowym graczom w grach przygodowych.

Another Code: Recollection trafia na Switcha

Premiera Another Code: Recollection zaplanowana jest na 19 stycznia 2024 roku na Nintendo Switch. Jeśli jesteś fanem gier przygodowych, nie przegap okazji, aby zagłębić się w wciągające tajemnice, które czekają na Ashley. Gra będzie dostępna w cenie 59,99 dolarów.

Czy kiedykolwiek grałeś w te gry? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com