Anno 117: Pax Romana – odkryj nową grę firmy Ubisoft, której akcja rozgrywa się w starożytnym Rzymie

Zakorzeniona w starożytności gra Anno 117: Pax Romana będzie kolejną odsłoną popularnej serii gier ekonomicznych firmy Ubisoft Blue Byte o budowaniu miast, która od przyszłego roku przeniesie graczy na komputery PC i konsole do starożytnego Rzymu i Cesarstwa Rzymskiego.

Odkrycie Anno 117: Pax Romana

Ubisoft opisuje rok 117 naszej ery jako ten, w którym jako rzymski gubernator bliźniaczych prowincji Cesarstwa Twoje wybory wpływają na Twoich obywateli. Buduj, handluj, rozwijaj. Wykorzystaj możliwości i zmierz się z wyjątkowymi zaletami i wyzwaniami, jakie stwarzają prowincje Albion i Lacjum.

Czy będziesz zachęcał do wzrostu gospodarczego, czy też rozszerzał swoje rządy poprzez dominację? Czy poprowadzisz bunt, czy zjednoczysz różnorodną kulturę? Cena pokoju jest Twoja.

Zanurzenie w sercu Imperium

W tej chwili na temat Anno 117 dostępnych jest niewiele szczegółów, poza wzmianką na stronie internetowej o „narracyjnej podróży… atrakcyjnymi alternatywnymi ścieżkami”, odbywającej się w bliźniaczych prowincjach, za które odpowiadają gracze, a mianowicie w Albionie i Latium.

Oczekiwanie i oczekiwanie

Poza tym nie ma żadnych zrzutów ekranu ani fragmentów rozgrywki do sprawdzenia (chociaż Ubisoft zaprezentował zwiastun akcji na żywo, aby poprawić nastrój), pozostaje nam tylko poczekać na więcej informacji przed planowaną premierą „Anno 117: Pax Romana na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w przyszłym roku.

Źródło: www.eurogamer.net