Anno 117: Pax Romana, długo oczekiwane nowe dzieło!

Anno 117: Pax Romana, którego premiera odbyła się podczas Ubisoft Forward, to ósma część serii Anno i następca uznanej gry Anno 1800. Opracowana przez firmę Ubisoft Mainz gra Anno 117: Pax Romana wprowadzi graczy w okres Pax Romana, erę względnej pokój w Cesarstwie Rzymskim. Zapewnia ekscytującą mieszankę mechaniki budowania miast wraz z funkcjami 4x i RTS, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z budowania. Oczekuje się, że gra zostanie wydana w 2025 roku.

Dlaczego teraz jest dobry moment, aby Anno odwiedził Cesarstwo Rzymskie?

Po odkryciu przyszłości (2205) i najbliższej przeszłości (1800) nadszedł czas na wspólną podróż do starożytności. Anno inspirowane Cesarstwem Rzymskim stanowi duży kontrast w stosunku do wszystkiego, co zrobiliśmy wcześniej i zapewnia mocną fantazję, o którą nasza społeczność prosiła od ponad dekady. Nie możemy się doczekać odkrywania tej ekscytującej ery z naszymi fanami i wszystkimi graczami strategicznymi!

Co sprawia, że ​​Cesarstwo Rzymskie jest tak popularne wśród fanów?

Rzym idealnie pasuje do Anno. To fascynująca era gier strategicznych i budowlanych. Jest to jedno z najbardziej kultowych imperiów wszechczasów i wywarło ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Jest to era pełna cudów architektury, polityki, handlu, sztuki i konfliktów – tematów, które wciąż są aktualne.

Źródło: news.xbox.com