Anker PowerCore 737: Power bank 24 000 mAh USB-C za 90 USD – najlepszy odtwarzacz Steam i ładowarka ASUS ROG Ally

Amazon po raz kolejny oferuje świetną ofertę! To potężny, pojemny Power Bank Anker PowerCore 737 24 000 mAh za jedyne 90 dolarów, co oznacza ogromny spadek ceny o 40% w porównaniu z pierwotną ceną wynoszącą 150 dolarów. Ten power bank oferuje jedną z największych pojemności i można go zabrać do kabiny samolotu. Co więcej, ma imponującą moc ładowania USB wynoszącą 140 W, która pozwala naładować nawet najbardziej energochłonnego MacBooka Pro.

Powerbank Anker PowerCore 737 24 000 mAh za 90 dolarów

Powerbanku Anker PowerCore 737 można używać jak każdego innego banku mocy; świetnie sobie radzi z ładowaniem wszystkich standardowych urządzeń elektronicznych. Posiada dwa porty USB typu C i jeden port USB typu A. Jeden z portów USB typu C jest dwukierunkowy, co oznacza, że ​​można go używać do ładowania urządzeń ORAZ samego powerbanku. 24 000 mAh jest nieco poniżej limitu 27 000 mAh TSA; może ładować Nintendo Switch OLED ponad 5 razy, iPhone 15 Pro Max ponad 5 razy, Steam Deck ponad 4 razy i ASUS ROG Ally ponad 9 razy. Power bank jest fizycznie większy niż powerbanki o mniejszej pojemności i waży 1,4 funta.

Tym, co naprawdę czyni PowerCore 737 wyjątkowym, jest jego ogromna moc. Model 737 jest w stanie dostarczyć moc wyjściową 140 W. To wystarczy, aby naładować 16-calowy laptop MacBook Pro nawet podczas pracy. Ten rodzaj mocy wyjściowej jest trudny do znalezienia w power banku i jest generalnie droższy.

Anker 737 to nasz wybór najlepszej ładowarki Steam Deck / ASUS ROG Ally

Wybraliśmy Anker 737 jako naszą ulubioną przenośną ładowarkę do Steam Deck i ASUS ROG Ally. Granie na laptopie nigdy nie było lepsze, ale wciąż jest miejsce na ulepszenia, jeśli chodzi o baterie tych niesamowitych urządzeń. Zarówno ROG Ally, jak i Steam Deck charakteryzują się krótką żywotnością baterii, gdy są używane w podróży. Na przykład, grając w większość gier w 60 klatkach na sekundę, możesz spodziewać się maksymalnie czterech godzin pracy na baterii. Podczas naszego testu odkryliśmy nawet, że gry takie jak God of War czy Spider-Man wyczerpują się w czasie krótszym niż 2 godziny. Ostatecznie nigdy nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać swojego Steam Deck lub ROG Ally, jeśli nie będziesz wyposażony w dobrą przenośną ładowarkę.

Źródło: www.ign.com