Smite x VShojo: Crossover z 6 unikalnymi skórkami VTuberów!

Wkracz na pole bitwy bogów z VShojo w Smite!

Legendarne Vtubery VShojo wkraczają na pole bitwy bogów! W crossoverze Smite x VShojo pojawi się sześć nowych skórek stworzonych wraz z obsadą VShojo – Vei, Ironmouse, Nyanners, Silvervale, Kson i Apricot. Premiera 16 maja!

Unikalne i urzekające projekty

Każda skórka odzwierciedla osobowość VTuber, z unikalnymi i urzekającymi projektami, które naprawdę ożywiają ich wirtualne postacie. Ponadto każdy głos VTuber działał dla ich skóry, więc naprawdę czujesz się, jakbyś grał swoim ulubionym VTuberem! Moim osobistym faworytem jest Silvervale Skadi – jako głównego ADC i miłośnika anime, ta skórka jest dla mnie idealnym połączeniem, z klimatem anime, wpływami płatków Sakury i żywymi kolorami!

Pakiety komentatorów

Wydarzenie Smite x VShojo zawiera również pakiety komentatorów, dzięki którym fani mogą usłyszeć, jak ich ulubieni VTuby dopingują ich podczas gry. To świetny sposób, aby dodać trochę osobowości do gry i połączyć się ze społecznością VShojo. Tylko wyobraź sobie – prowadzisz to w połowie, zdobywając zabójstwa, a Kson cię dopinguje!

Kampania Twitch Drop Smite x VShojo

Gdy wydarzenie się rozpocznie, rozpoczniemy kampanię Smite x VShojo Twitch Drop, dając każdemu szansę na zdobycie i odblokowanie zawartości VShojo ZA DARMO. Od 16 do 30 maja możesz odebrać do 12 pakietów głosowych i awatarów za samo oglądanie Vei, Ironmouse, Nyanners, Silvervale, Kson lub Apricot – pamiętaj, by ich nie przegapić.

Dołącz do ponad 40 milionów graczy w SMITE

SMITE to najpopularniejsza na świecie arena bitew online dla wielu graczy. Zostań mityczną legendą, wkrocz na pole bitwy bogów i graj teraz ZA DARMO! Ponad 100 Bogów, unikalne strategie każdego bóstwa, legendarna broń i moce wstrząsające ziemią. Którego Boga wybierzesz?

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/10/vtubers-fight-gods-in-smites-newest-crossover/.