Anime „Scott Pilgrim” pracuje w serwisie Netflix


Netflix opracowuje anime „Scott Pilgrim” z twórcą i autorem powieści graficznych Bryanem Lee O’Malleyem.

Ta wiadomość przychodzi w drodze Hollywoodzki reporter, który informuje, że O’Malley będzie również napisał i będzie producentem wykonawczym serialu opartego na jego kultowej serii powieści graficznych (i późniejszym filmie). Netflix opracowuje adaptację z UPC, grupą stojącą za Netflixem Akademia Parasolowa i SyFy Chucky Serial telewizyjny.

O’Malley pisze i jest producentem wykonawczym tego Scott Pielgrzym anime obok showrunnera dla Nickelodeon Czy boisz się ciemności? serial, Ben David Grabiński. Należy jednak zauważyć, że nie złożono zamówienia na serię, więc anime nie jest jeszcze całkowicie gotowe – na razie po prostu trwają prace. Jeśli zostanie odebrany do zamówienia pełnej serii, O’Malley i Grabinski będą pełnić rolę showrunnerów.

Jeśli chodzi o animację, zajmuje się nią studio anime Science Saru (Devilman Crybaby, Gwiezdne Wojny Wizje). Eunyoung Choi z Saru będzie producentem Scott Pielgrzym a reżyserem serialu będzie Abel Gongora. Hollywoodzki reporter pisze, że członkowie Sex Bob-omb mają pojawić się w anime, z Scott Pielgrzym reżyser filmowy Edgar Wright i partnerka producencka Nira Park pracują również jako producenci wykonawczy serialu wraz z Adamem Seigelem, Jaredem LeBoffem, Marcem Platt i Michaelem Bacallem.

„Scott Pilgrim” został wydany w sześciu tomach w latach 2004-2010 i oparty na tych tomach film Wrighta, Scott Pilgrim kontra świat, został wydany w 2010 roku z Michaelem Cerą w roli tytułowego bohatera. Nie ma ani słowa, czy któryś z członków obsady filmu wróci do anime.

Czekając na anime, przeczytaj, dlaczego Scott Pilgrim vs. The World: The Game wciąż jest jednym z najlepszych bijatyk 2D.

[Source: The Hollywood Reporter]


Czy jesteś podekscytowany tym anime? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2022/01/10/scott-pilgrim-anime-in-the-works-at-netflix