Andra Day i Jon Batiste pamiętają Super Mario Bros ze Złotych Globów

Gwiazdy opowiadają o Super Mario Bros podczas Złotych Globów

Jeśli dziś rano otworzyłeś media społecznościowe, niewątpliwie zostałeś zasypany relacjami z 81. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Jesteśmy tu, żeby coś do tego dodać, bo jesteśmy mili, ale także dlatego, że jest to w pewnym sensie istotne dla Nintendo.

Rzeczywiście, podczas prezentacji nominowanych w kategorii najlepsza piosenka oryginalna artyści Andra Day i Jon Batiste nie mogli powstrzymać się od przypomnienia sobie, jak grali w Super Mario Bros, gdy byli młodsi. Hej, wszyscy tam byliśmy, prawda? No dobra, nie podczas wręczania nagrody na Złotych Globach, ale może podczas oczekiwania w Starbucks.

To beztroski żart, który nas rozśmieszył w stylu „och, gwiazdy”, więc sprawdźcie…

Zaraźliwa alchemia

Jedno jest pewne: nie można zaprzeczyć zaraźliwej alchemii pomiędzy obydwoma artystami. Stanowi to duży kontrast w stosunku do prowadzącej program, Jo Koy, której żarty zupełnie nie przypadły do ​​gustu zarówno gościom, jak i widzom internetowym. Ups.

Tak czy inaczej, Chłopiec i Czapla zdobył nagrodę dla najlepszego filmu animowanego, więc idźcie go obejrzeć.

Oglądaliście ceremonię wręczenia Złotych Globów? W jakim najdziwniejszym miejscu rozmawiałeś z kimś o Mario? Daj nam znać za pomocą komentarza.

Źródło: www.nintendolife.com