Analiza wydajności Super Mario RPG na Switchu przeprowadzona przez Digital Foundry

Super Mario RPG: Remake na Switchu

Super Mario RPG pojawi się na Switchu, a eksperci ds. technologii z Digital Foundry przeprowadzili analizę tego, czego możemy się spodziewać pod względem wydajności.

Premiera Super Mario RPG na Switchu zaplanowana jest na jutro, a Digital Foundry szczegółowo opisuje, czego możemy się spodziewać pod względem wydajności.

Eksperci Digital Foundry dokonali przeglądu gry i poruszyli kilka kluczowych kwestii dotyczących wydajności gry, począwszy od liczby klatek na sekundę po grafikę.

Niezwykła wydajność

Super Mario RPG na Switch dąży do i utrzymuje liczbę klatek na sekundę na poziomie 60 klatek na sekundę niemal przez cały czas. Eksperci z Digital Foundry bardzo chwalą filmy z gry, nazywając ją „najlepszym przykładem odtwarzania wideo w całym systemie”.

Jednak według DF w niektórych sekwencjach nadal występują „niezwykle rozpraszające” spadki liczby klatek na sekundę. Te krople są rzadkie i mogą być związane z różnymi ruchami aparatu, ale ważne jest, aby być ich świadomym.

Z drugiej strony Switch oferuje natywną rozdzielczość 720p w trybie przenośnym i 1080p w trybie zadokowanym, oferując jedną z najlepszych jakości obrazu, jakie kiedykolwiek widziano na Switchu. Szczególnie dobrze wyróżniają się nowe tekstury, oświetlenie i cienie.

Nowy projekt dźwiękowy wyróżnia się także ulepszonym instrumentarium i rozszerzeniem oryginalnych utworów autorstwa kompozytorki Yoko Shimomury.

Wnioski i ogólne wrażenia

Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia wydają się solidne, pomimo sporadycznych spadków liczby klatek na sekundę. Pełną analizę Digital Foundry możesz zobaczyć w powyższym filmie. Jaki jest Twój poziom ekscytacji grą Super Mario RPG? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com