American Truck Simulator: Odkryj nowy przystanek w stanie Arkansas!

American Truck Simulator kontynuuje rozwój, a twórca SCS Software potwierdził teraz, że jego następnym przystankiem (po już ogłoszonych, ale jeszcze nie wydanych przystankach w Kansas i Nebrasce) będzie stan Arkansas.

Nowy kierunek dla American Truck Simulator

To ciekawe rozwinięcie dla SCS Software, które do tej pory przemierzyło mapę USA od dołu do góry i od lewej do prawej, zaczynając od Kalifornii. To najnowsze ogłoszenie oznacza, że ​​po wykluczeniu Kansas i Nebraski nadal będzie brakować Dakoty Północnej, Dakoty Południowej i Luizjany, aby ukończyć oczekiwany postęp.

Krajobrazy Arkansas

Arkansas, zwane także Natural State, będzie 16. stanem American Truck Simulator, gdy pojawi się w bliżej nieokreślonym momencie w przyszłości, a wersja SCS Software obiecuje oszałamiające krajobrazy, od majestatycznych gór po wysokie lasy.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

„Położony w południowo-środkowej części Stanów Zjednoczonych” – mówi deweloper – „stan ten to naturalny raj z trzema lasami państwowymi, ponad 40 parkami stanowymi i prawie 15 000 mil dziewiczych rzek i strumieni, takich jak Arkansas i Mississippi, jak również a także pasma górskie Ozark i Quachita rozciągające się w nieskończoność. Przewożąc towary, będziesz mógł nie tylko podziwiać te wspaniałe krajobrazy, ale także przejechać przez wiele dużych i małych miast, w których znajdziesz przemysł, zabytki i wiele więcej. »

Zrzuty ekranu w toku

Artykuł przeglądowy SCS zawiera przyzwoity wybór zrzutów ekranu z prac nad rozszerzeniem Arkansas, co, jeśli nie nic innego, zaostrzyło mój apetyt na tacos.

Najnowszy płatny dodatek do gry American Truck Simulator, który przeniósł wirtualnych kierowców do Oklahomy, ukazał się w sierpniu tego roku.

Źródło: www.eurogamer.net