American Truck Simulator: Nowy dodatek w Iowa

American Truck Simulator ogłasza swój nowy dodatek: Iowa

American Truck Simulator kontynuuje ekspansję w całych Stanach Zjednoczonych

Od premiery w 2016 roku American Truck Simulator przeszedł długą drogę w stanach Kalifornia, Nevada, Oregon, Waszyngton, Arizona, Utah, Idaho, Nowy Meksyk, Kolorado, Wyoming, Montana, Teksas, Oklahoma i Nebraska. Wraz ze zbliżającym się przybyciem Arkansas i Missouri, Iowa stanie się najnowszym kierunkiem ogłoszonym przez SCS Software. To wciąż pozostawia kilka pustych miejsc na mapie, ale można założyć, że w przyszłości dodane zostaną Luizjana i Dakota.

Kilka słów o Iowa! Według SCS Software „Stan Hawkeye to połączenie naturalnego piękna, bogatego dziedzictwa rolniczego i tętniących życiem miast przesiąkniętych kulturą i historią”. W DLC pojawią się urocze miasteczka, urokliwe wzgórza i miasteczka nad rzeką Mississippi. Des Moines to jak dotąd jedyne potwierdzone miasto, ale oczekuje się, że przed premierą zostanie ujawnionych znacznie więcej miast.

Data premiery pozostaje niepewna, ponieważ SCS nie sfinalizowało jeszcze Arkansas i Missouri. Jednak dla fanów American Truck Simulator więcej treści jest zawsze mile widziane!

Źródło: www.eurogamer.net