Amazon prezentuje w Prime Video obiecujący nowy zwiastun serialu Fallout

Amazon przedstawia kuszący zwiastun serialu telewizyjnego Fallout

Amazon udostępnił nowy, kuszący zwiastun, który ma wprowadzić nas w nastrój na nadchodzący serial telewizyjny Fallout. Fallout, stworzony przez producentów wykonawczych Jonathana Nolana i Lisę Joy, oparty na uniwersum Westworld, z Ellą Purnell, Aaronem Motenem, Chrisem Parnellem, Michaelem Emersonem i Waltonem Gogginsem z Lost, pojawi się w Prime Video 12 kwietnia 2024 r. Oraz zwiastun wywołało wiele emocji, zwłaszcza że Dogmeat wydaje się teraz potwierdzony.

Cały dwuipółminutowy film można obejrzeć poniżej:

Obiecująca adaptacja

„Na podstawie jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszechczasów Fallout opowiada historię bogatych i nieposiadających w świecie, w którym nie ma już prawie nic do posiadania” – wyjaśnia oficjalny opis Amazona.

„200 lat po apokalipsie łagodni mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych zmuszeni są powrócić do opuszczonego, napromieniowanego krajobrazu, który pozostawili po sobie ich przodkowie, i są zszokowani odkryciem czekającego na nich niezwykle złożonego, radośnie dziwnego i niezwykle brutalnego wszechświata. »

Dobrze przemyślana adaptacja

Todd Howard z Bethesdy, który jest producentem wykonawczym serialu, powiedział, że twórcy serialu odbyli „dużo dyskusji na temat stylu humoru, poziomu przemocy i stylu przemocy”, które zostaną uwzględnione w serialu.

„Słuchaj, Fallout może być bardzo dramatyczny, mroczny i postapokaliptyczny, ale trzeba do tego dodać trochę zwrotu akcji… Myślę, że naprawdę dobrze się spisali, włączając to do serialu telewizyjnego” – powiedział.

Źródło: www.eurogamer.net