Amazon prezentuje gry oferowane abonentom Prime w lipcu. Baldur’s Gate: Enhanced Edition i Cat Quest 2 w programie!

Podgląd bezpłatnych gier dla członków Amazon Prime w lipcu

Amazon ujawnił najnowsze gry, które członkowie Prime mogą pobrać i zachować w ramach miesięcznych ofert, a wśród nich takie tytuły, jak Baldur’s Gate: Enhanced Edition i Cat Quest 2, których premiera będzie miała miejsce w lipcu.

W lipcu abonenci Prime będą mieli dostęp do sześciu tytułów, a pełna lista obejmuje:

  • Baldur’s Gate: Edycja Rozszerzona
  • Zadanie dla kota 2
  • Manożer
  • Ekspres walki o północy
  • Mistrz planu, potentat
  • Życie YouTuberów 2

Będziesz mógł cieszyć się klasyczną grą RPG, swobodną kooperacyjną grą RPG akcji dla miłośników kotów i psów, a także grą o przetrwaniu w otwartym świecie, w której grasz jako duży rekin, który atakuje wszystko na swojej drodze.

Inne tytuły dostępne do przesyłania strumieniowego i bezpłatne dla członków Prime

Oprócz tych gier w lipcu dostępnych jest także kilka innych tytułów, które można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem usługi Amazon Luna dla członków Prime w wybranych regionach. Te gry obejmują Lego Piraci z Karaibów: Gra wideo, Zaklęcia i tajemnice, Strayed Lights i A Little Golf Journey.

Amazon Prime Gaming oferuje także specjalną ofertę obejmującą 15 dodatkowych gier oferowanych członkom Prime przed Prime Day przypadającym na 16 i 17 lipca. Te gry obejmują Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Card Shark, Hitman Absolution, Star Wars: Knights of the Old Republic 2 – The Sith Lords i Alex Kidd w Miracle World DX.

Wreszcie, nadal można skorzystać z czerwcowych ofert gier Prime, w tym Star Wars Battlefront 2, Weird West Definitive Edition, Mythforce i Genesis Noir. Dobra gra!

Źródło: www.eurogamer.net