Amazon oferuje świetną wyprzedaż przed Czarnym Piątkiem na bezprzewodowy kontroler PowerA MOGA XP-Ultra do konsoli Xbox Series X|S, komputera PC i systemu Android.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na bezprzewodowy kontroler PowerA MOGA XP-Ultra dla Xbox Series X|S, PC i Androida na początku okresu Czarnego Piątku. Przez ograniczony czas ten bardzo fajny, konfigurowalny kontroler jest dostępny w cenie zaledwie 83 USD, co pozwala zaoszczędzić 36% w stosunku do regularnej ceny wynoszącej 130 USD.

Modułowy sterownik

XP-Ultra ma modułowy kształt, który można na bieżąco modyfikować, aby dopasować go do różnych stylów gry. Kontroler składa się z trzech różnych części, w tym centralnego „mini-pada”, w którym znajdują się wszystkie przyciski, joysticki i wyzwalacze znajdujące się na standardowy kontroler Xbox. Minipad można rozbudować do pełnowymiarowego kontrolera dzięki dołączonej części uchwytu, która ma gumowaną powierzchnię i dodatkowo posiada dwa programowalne przyciski z tyłu gamepada.

Klips do smartfona i wszechstronne zastosowanie

Trzeci element to klips do smartfona, który można przymocować do górnej części XP-Ultra, zmieniając telefon i kontroler w przenośne urządzenie do gier, idealne do grania w gry na Androida lub przesyłania strumieniowego gier za pośrednictwem Game Pass, Steam Link i innych aplikacji. Kontroler jest objęty miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym dla nowych abonentów Game Pass Ultimate.

PowerA MOGA XP-Ultra XP-Ultra zapewnia sprzężenie zwrotne siły zarówno w minipadzie, jak i uchwycie kontrolera. Posiada również gniazdo audio 3,5 mm, dzięki czemu można podłączyć słuchawki lub zestaw słuchawkowy do gier. Żywotność baterii wynosi 40-60 godzin i jest wyposażony w pleciony kabel USB-C do ładowania lub grania przy połączeniu przewodowym.

Oferta limitowana

Nie jesteśmy pewni, jak długo ta oferta będzie obowiązywać w przypadku XP-Ultra, dlatego warto zaopatrzyć się w kontroler na Amazon, zanim zostanie wyprzedany lub wróci do pełnej ceny. Jeśli szukasz okazji na kontroler do iPhone’a, sprawdź kontroler MOGA XP5-i firmy PowerA (z klipsem) za 41 USD w sklepie Amazon, zamiast 80 USD. Koniecznie sprawdź nasze oferty z okazji Czarnego Piątku, w których znajdziesz jeszcze więcej ofert na kontrolery, na przykład zniżki na kontrolery Hori Split Pad i Hori Pad Pro dla Switcha, DualSense dla PS5 i mnóstwo gamepadów 8BitDo.

Źródło: www.gamespot.com