Alpha Protocol powraca na komputery PC z nowymi, ekscytującymi funkcjami

Alpha Protocol, szpiegowska gra RPG: ponownie dostępna na PC

Spy RPG Alpha Protocol jest już dostępny do kupienia na PC za pośrednictwem GOG. Platforma dystrybucji na komputery PC ujawniła, że ​​nawiązała współpracę z deweloperem Obsidian Entertainment i wydawcą Sega. Gra została usunięta ze Steama w 2019 roku ze względu na wygasłe licencje muzyczne, ale GOGowi udało się uzyskać licencję na ścieżkę dźwiękową do tej reedycji. To ponowne wydanie Alpha Protocol zawiera nowe funkcje, takie jak pełna obsługa kontrolerów DualSense, DualShock 4, Nintendo Switch Pro oraz Xbox One i Series X|S. Dostępna jest także obsługa lokalizacji dla ośmiu języków oraz zapisywanie w chmurze.

Nowe funkcje i ceny

Osiągnięcia były obsługiwane tylko w wersjach konsolowych, więc wersja Steam na PC ich nie posiadała. Wersja GOG-a posiada jednak w pełni zaimplementowane osiągnięcia. Gra kosztuje 20 dolarów, ale do 3 kwietnia jest 10% tańsza. Alpha Protocol ukazało się pierwotnie w 2010 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Nasza opinia

W recenzji Alpha Protocol przeprowadzonej przez GameSpot zauważono, że „niewiarygodny system osłon, średnie wartości produkcyjne, nienaprawione podstawowe wady – te rzeczy szybko się sumują i pogarszają wrażenia”. Bogata fabuła i rozwój postaci robią wrażenie. Szkoda, że ​​niezgrabna i pełna błędów rozgrywka nie mogła zostać podniesiona do tego samego poziomu. »

Źródło: www.gamespot.com