Aktualizacja zawartości Generation Zero: Maszyny w stanie wojny i bazy do podbicia


Streszczenie

  • Generacja Zero to stale rosnące doświadczenie z żywą społecznością i regularnymi aktualizacjami
  • W tym roku dodaliśmy nowych wrogów, nowe pojazdy i nowe misje
  • Nowe rozszerzone misje wprowadzające sprawiają, że dołączanie do Ruchu Oporu jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek!

Generacja Zero istnieje już od ponad trzech lat i wciąż dzieje się mnóstwo rzeczy z tą grą. Uwielbiamy tę grę i otaczający ją świat i nie brakuje pomysłów na nowe funkcje, które chcemy dodać, aby jeszcze bardziej wzbogacić grę.

W tym artykule omówię główne aktualizacje, które dodaliśmy w ciągu ostatniego roku. Mam nadzieję, że spodoba się wam to, nad czym pracowaliśmy, i może zobaczymy, jak odkrywacie to wszystko w grze!

W Generacja Zero odkrywasz idylliczną wyspę Östertörn, której akcja toczy się w Szwecji w latach 80. XX wieku. W tym pięknym otoczeniu wrogie maszyny przemierzają krajobraz, a prawie wszyscy ludzie wydają się zniknąć. Przemierzając wyspę, będziesz starał się odkryć, co dzieje się na Östertörn, i zrobić, co możesz, aby walczyć z przytłaczającymi maszynami.

zrzut ekranu

Od tego roku maszyny FNIX nie są już jedynym zagrożeniem w Östertörn. Trzy maszyny nowej frakcji znalazły drogę do wybrzeży Östertörn i atakują zarówno już istniejące maszyny, jak i każdego człowieka, który ośmieli się stanąć im na drodze.

Mniejsze rysie toczą się w paczkach, duży Wilk patroluje pola, a na niebie można dostrzec naszą pierwszą maszynę latającą – Ognistego Ptaka. Ogień, gaz, bomby i strzały są wszędzie. Przemierzanie mapy jest bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek, ale jeśli myślisz szybko i dostosowujesz się do okoliczności, możesz pokonać nawet tych nowych wrogów, a może zorganizować, aby pokonali siebie nawzajem.

statek w locie

Wraz z nowymi maszynami dodano trzy nowe misje, wiele nowych lokacji do odwiedzenia oraz przedmioty kolekcjonerskie – wszystko to pomoże ci dowiedzieć się więcej o nowych maszynach i dlaczego przybyły one do Östertörn.

zrzut ekranu

Ponad rok temu wprowadziliśmy pierwszą wersję budowania bazy i powtarzalny tryb Hordy, w którym bronisz swojej bazy przed falami coraz bardziej zagrażających wrogów.

Ponadto istnieją teraz punkty kontrolne, które można znaleźć w kilku różnych regionach. Możesz zbudować własną bazę w tych wyjątkowych miejscach, ale uważaj – maszyny FNIX również mogą tam budować. Te proceduralnie generowane bazy FNIX są zawsze inne, tworząc trudny labirynt wieżyczek i pułapek do nawigacji. Ale pomyślne usunięcie ich nagrodzi Cię ważnymi zasobami, a także nowymi miejscami, na których możesz budować.

Dodaliśmy również szeroką gamę budynków, które możesz wykorzystać podczas projektowania baz. Chcesz stworzyć onieśmielające miejsce z twardego betonu i drutu kolczastego? A może zbudujesz dyskotekową bazę z wielokolorowymi światłami i zdemontujesz maszyny do ulubionej melodii z szafy grającej? Wybór należy do Ciebie, gdy grasz i eksperymentujesz, gdzie i jak zbudować swój dom, a następnie obronić go przed naszym zaktualizowanym trybem Hordy.

zrzut ekranu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o szybszym sposobie poruszania się po mapie niż za pomocą istniejącego roweru? Z dodanym motorowerem i trzema dodatkowymi motocyklami, które można znaleźć w DLC, możesz odkrywać Östertörn z maksymalną prędkością. Motocykle zapewnią nowe wrażenia z jazdy, ale nie zapomnij zabrać ze sobą paliwa i zestawu naprawczego lub dwóch! Aby poszerzyć twoje możliwości podczas walki z maszynami, mamy więcej broni do użycia, a także trochę sprzętu, który pozwala ci radzić sobie z maszynami w kreatywny sposób.

zrzut ekranu

Wprowadzanie nowych graczy do gry w sposób wciągający i ekscytujący jest dla nas bardzo ważne, dlatego wprowadziliśmy pewne ulepszenia na początku gry. Dodaliśmy film wprowadzający, nowych NPC do spełnienia oraz nowe cele do pierwszych misji. Dzięki temu rozszerzyliśmy już istniejącą narrację, podając więcej szczegółów na temat tego, co wydarzyło się podczas pierwszych godzin inwazji, i dodając więcej osobistych perspektyw na walkę z maszynami.

W tym roku gra bardzo się rozwinęła, a doświadczenie Östertörn poszerzyło się na wiele ekscytujących sposobów. Jest więcej śmiercionośnych maszyn do zniszczenia (lub uniknięcia), maszyny walczą ze sobą w oddali, a bazy FNIX wyskakują, gdy tylko odwrócisz się plecami. Dzięki tym aktualizacjom my w zespole programistów czujemy, że Östertörn żyje bardziej niż kiedykolwiek. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam aktualizacje, podobnie jak my w zespole, i nie możemy się doczekać dalszej współpracy z Wami przy opracowywaniu Generacja Zero w kolejnych latach.

Śmierć maszynom!

Generacja Zero®

Xbox Live

Generacja Zero®

Reakcja ogólnoustrojowa™


365


29,99 USD

23,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Skąd pochodzą maszyny? Czego oni chcą? Jak możesz przetrwać? Generation Zero to hybryda z ukrycia, z bogatym i satysfakcjonującym światem do odkrycia i tajemnicami do odkrycia. Graj sam lub z maksymalnie trzema znajomymi na rozległej mapie otwartego świata, która rzuci wyzwanie twojej zaradności i pomysłowości. Ponieważ życie to wygrana. Dom jest polem bitwy. Wzrośnie opór. Świat akcji z ukrycia. Ukrywaj się, szukaj, przeszukuj i strzelaj przez świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Od gęstych lasów po opuszczone miasta, od rozległych pól po prowizoryczne bazy, Östertörn to miejsce, które opowiada historię, w której nie ma dwóch takich samych spotkań. Dom jest polem bitwy. Powstanie opór. Podczas podróży przez Östertörn połączysz się z innymi ocalałymi, z których każdy ma do opowiedzenia własną, niepowtarzalną historię. Kiedy wystarczająco dużo z was zbierze się razem, opór może zacząć rosnąć. Zbuduj swoją bazę. Stwórz własny. Ten rok przynosi mnóstwo nowych treści do Generation Zero, takich jak budowanie (i dostosowywanie) własnej unikalnej placówki, do napiętej nowej, opartej na falach obrony bazy.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/26/generation-zero-content-update-machines-at-war-and-bases-to-conquer/