Aktualizacja Xbox: nowa wersja oprogramowania dla kontrolerów. Zaktualizuj szczegóły tutaj!

Wielka aktualizacja dla niejawnych testerów Xbox

Nadchodzi nowa, duża aktualizacja dla niejawnych testerów Xbox w Omega Ring. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wprowadzone w wersjach zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, aby zapewnić jakość i stabilną wersję konsoli Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Niejawni testerzy Xbox mogą spodziewać się kilku nowych funkcji! Użytkownicy Omegi mogą spodziewać się czegoś nowego w wersji zapoznawczej Xbox.

Nowe funkcje

Dzisiaj udostępniamy nową wersję oprogramowania sprzętowego kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox, która zawiera różne poprawki, w tym:

  • Poprawki rozwiązujące niektóre problemy z aktualizacją oprogramowania sprzętowego kontrolera.
  • Włączono tryb Shift dla mapowania klawiszy klawiatury dla kontrolerów Xbox za pośrednictwem aplikacji Akcesoria Xbox.

Jeśli kontroler wymaga aktualizacji, zostaniesz poproszony o jej zainstalowanie po włączeniu kontrolera i podłączeniu go do konsoli. Możesz także otworzyć aplikację Akcesoria Xbox, aby ręcznie zainstalować aktualizację, jeśli żądanie zostało pominięte lub odrzucone.

Język i lokalizacja — wprowadzanie

Przywróciliśmy możliwość wyboru określonych układów klawiatury dla fizycznych klawiatur japońskich. Na przykład możesz wybrać układ klawiatury 106/109 dla języka japońskiego lub układ klawiatury 101/102 dla języka angielskiego.

Powiadomienie – Sklep

W dzisiejszej aktualizacji dodaliśmy nowy typ powiadomienia do listy życzeń dla „Dni darmowego grania na pozycji z listy życzeń”, dzięki czemu będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy gry z Twojej listy życzeń będą dostępne do grania podczas Dni bezpłatnego grania na konsoli Xbox. Możesz dostosować, czy i jak widzisz te powiadomienia, wybierając Ustawienia > Preferencje > Powiadomienia > Powiadomienia Xbox > Sklep.

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

  • Przechwytuje – Naprawiono nieoczekiwany błąd informujący o braku wystarczającej ilości miejsca podczas zapisywania klipów na dysku zewnętrznym.
  • Obiekt – Poprawki poprawiające nieoczekiwane problemy podczas instalowania gier i aplikacji.
  • Ustawienia – Personalizacja – Naprawiono problem polegający na tym, że dynamiczne tła mogły czasami ładować się w nieskończoność podczas ładowania podglądu.
  • System – Różne aktualizacje, które poprawnie odzwierciedlają lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Rozumiemy, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich wersjach informacji o wydaniu programu Xbox Insider. Te elementy nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Nie zapomnij użyć opcji Zgłoś problem, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Źródło: news.xbox.com