Aktualizacja Xbox dla Xbox Insiders ring Omega – Wersja 2311ZN\25398.2922.240104-1615 – Naprawiono przechwytywanie i udostępnianie oraz wiele ulepszeń!

Witam wszystkich fanów Xboxa! Chcesz wiedzieć, co przygotowała dla Ciebie nowa aktualizacja Xbox Reserve? To dobrze, przedstawimy Ci szczegółowy przegląd wszystkich nowych funkcji!

Szczegóły aktualizacji systemu

Co zatem szykuje dla nas ta nowa aktualizacja? Na początek powinieneś wiedzieć, że ta aktualizacja pojawi się automatycznie na wszystkich urządzeniach Xbox, ale podamy szczegóły:

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2311ZN\25398.2922.240104-1615

Dostępne od : 16:00 czasu pacyficznego – 9 stycznia 2024 r

Obowiązkowe od: 16:00 czasu pacyficznego – 10 stycznia 2024 r

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox w tej nowej aktualizacji wprowadzono następujące poprawki:

Przechwytuj i udostępniaj

Naprawiono błąd, w wyniku którego przechwytywanie zrzutów ekranu lub klipów z rozgrywki natychmiast po uruchomieniu tytułu mogło uniemożliwiać ukończenie kolejnych przechwytywania zgodnie z oczekiwaniami do czasu ponownego uruchomienia konsoli.

Gry

Dodatkowe poprawki mające na celu rozwiązanie problemu nieoczekiwanej utraty postępu w zapisie gry w różnych tytułach.

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Jesteśmy świadomi, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider. Te elementy nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu:

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Sieć

Badamy raporty dotyczące problemów, w wyniku których konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu.

Źródło: news.xbox.com