Aktualizacja systemu PS5 23.02-08.20.02 poprawia wydajność systemu

Najnowsza aktualizacja systemu PS5

Po kilku dużych aktualizacjach systemu operacyjnego PS5, w końcu pojawiła się najnowsza aktualizacja, która nie robi zbyt wiele. Najnowsza aktualizacja zawiera tylko jedną linijkę w opisie łatki i koncentruje się na wydajności systemu, co oznacza, że ​​większość graczy PS5 nie zauważy dużej różnicy.

Aktualizacja wprowadza system PS5 do wersji 23.02-08.20.02. W porównaniu z poprzednimi aktualizacjami, które dodały nowe funkcje i zmieniły interfejs konsoli, aby ułatwić korzystanie z niej, najnowsza aktualizacja ma tylko jedną uwagę: „Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu. »

Co wnosi aktualizacja?

W ramach drobnej aktualizacji nie będzie potrzeby instalowania nowej wersji przed rozpoczęciem gry online na PS5. Co więcej, przy stosunkowo niewielkim rozmiarze wynoszącym 851 MB, pobranie i tak nie zajmie dużo czasu.

Poprzednie aktualizacje PS5

W tym roku na PS5 wprowadzono kilka dużych aktualizacji, z których jedna dodała obsługę Discorda i VRR 1440p, natomiast późniejsza aktualizacja poprawiła funkcje dostępności i ułatwiła łączenie się ze znajomymi. Sony nie ujawniło jeszcze, jakie są plany dotyczące przyszłych aktualizacji systemu. Aktualizacja często żądana przez fanów umożliwia korzystanie z dynamicznych motywów dla PS5, popularnej funkcji PS4, która nie pojawiła się jeszcze na konsolach nowej generacji.

Źródło: www.gamespot.com