Aktualizacja programu Xbox Insider: dowiedz się, co nowego i poprawek

Nowy podgląd aktualizacji Xbox dla pierścienia Alpha Skip-Ahead

Dziś udostępniamy nową wersję zapoznawczą aktualizacji Xbox dla pierścienia Alpha Skip-Ahead. Ta aktualizacja zawiera ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilność konsol Xbox. Będziemy nadal publikować te informacje o wersji, nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są minimalne lub zachodzą w tle, dzięki czemu będziesz informowany o pojawieniu się aktualizacji na Twoim urządzeniu.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu: RS_XBOX_DEV_FLIGHT\26039.1003.240123-2000

Dostępny : Od 14:00 czasu polskiego do 26 stycznia 2024 r

Obowiązkowy : Od 3:00 czasu polskiego do 27 stycznia 2024 r

Nowe funkcje i doświadczenia

Mamy ekscytujące wieści, którymi chcemy się podzielić! Użytkownicy Alpha Skip-Ahead mogą spodziewać się nowych funkcji w podglądzie aktualizacji Xbox, w tym nowych wrażeń w częściach przewodnika. Jeśli masz jakieś uwagi, nie zapomnij przesłać ich za pośrednictwem „Zgłoś problem”!

Xbox Game Pass: W przypadku tytułów z subskrypcji Xbox Game Pass, które wkrótce opuszczą katalog, losowa część użytkowników zobaczy nowe okno dialogowe określające datę wycofania gry i umożliwiające łatwy zakup gry w celu kontynuowania grania nawet po jej opuszczeniu.

Przewodnik Xboxa: Od dzisiaj losowa część użytkowników zauważy nowe wrażenia w niektórych częściach przewodnika.

Zawiera poprawki

Dzięki świetnym opiniom, jakie przekazali niejawni testerzy Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox, w tej wersji wprowadzono następujące poprawki.

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Audio: Niektórzy użytkownicy zgłaszają sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu.

Karta do gry : Niektórzy użytkownicy zgłaszają nieoczekiwany czarny ekran podczas otwierania mapy gry, dlatego badamy tę sytuację.

Jak zawsze, pamiętaj o zgłoszeniu wszelkich problemów za pomocą opcji „Zgłoś problem”, aby na bieżąco informować nas o wszelkich problemach, które możesz napotkać.

Źródło: news.xbox.com