Aktualizacja No Man’s Sky: Outlaws już dostępna


ten Niebo niczyje W lutowej aktualizacji Sentinel niesamowita liczba posiadaczy Xbox One, Xbox Series X|S i Game Pass wróciła do gry, aby wyposażyć się w zwiększoną siłę ognia zupełnie nowej broni (w tym mecha bojowego) i spróbować wciel się w potęgę nowo wyposażonych i wzmocnionych sił Strażników.

W tym miesiącu gracze napotkają nowe zagrożenie w postaci ośmielonych kosmicznych piratów w ramach Outlaws, naszego 19.ten aktualizacja. Wraz z nią pojawia się możliwość zdobycia statku słonecznego piratów, pierwszego nowego typu statku wprowadzonego do Niebo niczyje w dwa lata.

Piraci byli w dużej mierze cichą, ale stałą obecnością w Niebo niczyje wszechświata przez długi czas, a każda podróż przez kosmos prędzej czy później doprowadzi do potyczki z nimi.

No Man's Sky: Banici Zrzut ekranu

Teraz piraci rozpoczęli kampanię kolonizacji w galaktykach, wykorzystując stacje kosmiczne jako bazę do okupowania otaczającego systemu i prowadzenia swoich przemytniczych przedsięwzięć. Po napotkaniu ich zrujnowanych kryjówek podróżnicy mogą zdecydować, czy stawić im czoła, czy sprzymierzyć się z nimi w nikczemnych przemytach.

Tak czy inaczej, nagrody są znaczące. Piraci dysponują nieodkrytą dotąd technologią w postaci statku słonecznego, imponująco szybkiego i zwrotnego statku, wyróżniającego się wspaniałymi żaglami, które rozwijają się w locie i chowają po lądowaniu.

No Man's Sky: Banici Zrzut ekranu

Jak na każdym innym statku w Niebo niczyje wszechświecie, istnieje ogromna różnorodność żaglowców, które można znaleźć i dodać do swojej floty. A ponieważ liczba miejsc na statki wzrośnie z 6 do 9, gracze nie będą musieli wybierać między nimi ani rezygnować z innych ciężko zarobionych statków.

Możliwość wezwania do walki innych statków z twojej floty dzięki nowej placówce „eskadron” to kolejny nowy dodatek wprowadzony w aktualizacji Outlaws. Czujesz się wymanewrowany i pokonany przez piracki atak? Wezwij posiłki jednym naciśnięciem przycisku i obserwuj, jak Twoi skrzydłowi ruszają Ci z pomocą.

No Man's Sky: Banici Zrzut ekranu

To tylko kilka z wielu dodatków, które pojawiają się w aktualizacji Outlaws:

  • Stacje banitów – Banici przejęli stacje kosmiczne w całej galaktyce!
  • Słoneczny statek kosmiczny – No Man’s Sky pierwszy nowy statek kosmiczny od początku 2020 roku to zaawansowany technologicznie, wyrafinowany lotnik.
  • Przemycanie – Nielegalne towary zakupione w systemach wyjętych spod prawa można przemycać do przestrzeni regulowanej, gdzie można je sprzedać ze znacznym zyskiem.
  • Zapasy ładunków – Wszyscy gracze, nie tylko przemytnicy, skorzystają na dodaniu specjalistycznych ekwipunków ładunkowych do wszystkich statków kosmicznych.
  • Eskadry -Gracze mogą teraz rekrutować i ulepszać swoją osobistą eskadrę skrzydłowych, aby pomagać im w walce między statkami!
  • Walka kosmiczna – Walka w kosmosie została zbalansowana pod kątem szybkości i emocji.

Wszyscy gracze mogą pobrać bezpłatną aktualizację Outlaws już dziś.

Nasza podróż trwa.

Niebo niczyje

Xbox Live

Niebo niczyje

Witam Gry


696


59,99 USD

29,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Gra No Man’s Sky jest dostarczana w komplecie ze wszystkimi 17 głównymi aktualizacjami, włącznie z Granicami. Zainspirowany przygodą i wyobraźnią, które uwielbiamy z klasycznego science-fiction, No Man’s Sky przedstawia galaktykę do odkrycia, wypełnioną unikalnymi planetami i formami życia oraz ciągłym niebezpieczeństwem i akcją. W No Man’s Sky każda gwiazda jest światłem odległego słońca, wokół której krążą tętniące życiem planety, a Ty możesz udać się na dowolną z nich. Leć płynnie z kosmosu na powierzchnie planetarne, bez ekranów ładowania i bez ograniczeń. W tym nieskończonym, proceduralnie generowanym wszechświecie odkryjesz miejsca i stworzenia, których żaden inny gracz wcześniej nie widział – i być może nigdy więcej nie zobaczą. Wyrusz w epicką podróż W centrum galaktyki tkwi nieodparty puls, który pociąga Cię w podróż, aby poznać prawdziwą naturę kosmosu. Ale w obliczu wrogich stworzeń i zaciekłych piratów będziesz wiedział, że śmierć ma swoją cenę, a przetrwanie będzie zależeć od wyborów, których dokonasz podczas ulepszania swojego statku, broni i kombinezonu. Znajdź swoje przeznaczenie Twoja podróż przez No Man’s Sky zależy od Ciebie. Czy będziesz wojownikiem, żerujesz na słabych i zabierasz ich bogactwa, czy też zabierasz piratów za ich nagrody? Moc jest twoja, jeśli ulepszysz swój statek pod kątem szybkości i uzbrojenia. Albo handlowca? Znajdź bogate zasoby w zapomnianych światach i wykorzystaj je za najwyższe ceny. Zainwestuj w większą przestrzeń ładunkową, a zbierzesz ogromne nagrody. A może odkrywcą? Wyjdź poza znaną granicę i odkryj miejsca i rzeczy, których nikt wcześniej nie widział. Ulepszaj swoje silniki, aby skakać jeszcze dalej, i wzmocnij swój kombinezon, aby przetrwać w toksycznym środowisku, które zabiłoby nieostrożnych. Podziel się swoją podróżą Galaktyka to żywe, oddychające miejsce. Konwoje handlowe podróżują między gwiazdami, frakcje walczą o terytorium, piraci polują na nieostrożnych, a policja nieustannie obserwuje. Każdy inny gracz żyje w tej samej galaktyce i możesz podzielić się z nimi swoimi odkryciami na mapie obejmującej znaną przestrzeń. Być może zobaczysz rezultaty ich działań, a także własne…

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/04/13/no-mans-sky-outlaws-update-available-today/