Aktualizacja: Listy odtwarzania Slayer, Swat, Fiesta i Free-For-All są teraz dostępne w Halo Infinite


Aktualizacja, 14.12.21:

Slayer ma teraz dedykowaną listę odtwarzania w trybie wieloosobowym Halo Infinite.

343 Industries ogłosiło wczoraj, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom studia, playlista Slayera pojawi się w Halo Infinite przed końcem roku. W rzeczywistości zespół ogłosił, że nadejdzie 14 grudnia i to jest dzisiaj. Zgodnie z oczekiwaniami, playlistę Slayera można teraz znaleźć w Halo Infinite po aktualizacji do aktualnej wersji gry.

Dodano także listę odtwarzania Tactical Slayer (SWAT), Fiesta i Free-For-All. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych list odtwarzania, przejdź do pełnego zestawienia aktualizacji 343 Industries.

Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej…


Oryginalna historia, 13.12.21:

Zespół do gry wieloosobowej stojący za Halo Infinite powiedział na początku grudnia, że ​​pracuje nad dodaniem list odtwarzania Fiesta, Tactical Slayer (Swat) i Free-For-All do Halo Infinite przed końcem roku. Powiedział również, że chociaż pracuje nad playlistą Slayera, nie będzie gotowy do 2022 roku.

343 Industries spełni wszystkie Twoje świąteczne życzenia w grudniu, ponieważ ogłosiło, że playlisty Fiesta, Tactical Slayer, FFA i Slayer zostaną udostępnione jutro. Ta wiadomość pochodzi od głównego projektanta gry wieloosobowej Halo Infinite, Andrew Wittsa, kto ogłosił że wszystkie cztery nowe playlisty zostaną udostępnione jutro, 14 grudnia.

„Jak zauważyłem w zeszłym tygodniu, oryginalne plany zespołu dotyczące playlisty Slayera obejmowały szereg nowych wariantów, które nie były gotowe na czas do wdrożenia przed przerwą świąteczną” – napisało 343 Industries w poście na Reddicie, do którego link napisał Witts na Świergot. „Aby odpowiedzieć na opinie graczy dotyczące Slayera w najbliższym czasie, na początek udostępnimy podstawową ofertę Slayera, a w przyszłej aktualizacji będziemy starać się ją wzmocnić i rozszerzyć o więcej wariantów”.

Wygląda na to, że 343 Industries ma bardziej rozbudowane plany dotyczące playlisty Slayera, prawdopodobnie nawiązując do wariantów takich jak Snipers Only lub Shotguns and Swords, ale na razie wygląda na to, że Slayer nadal będzie dobrym starym klasycznym Slayerem. Oprócz wiadomości o tych playlistach, studio ogłosiło, że niektóre z bardziej irytujących wyzwań specyficznych dla danego trybu również zostaną ulepszone.

„Aktualizacja w przyszłym tygodniu będzie również zawierać zmiany w wyzwaniach, w tym usunięcie niektórych szczególnie frustrujących, specyficznych dla trybu, zmniejszenie niektórych wymagań dla innych, zmniejszenie intensywności tygodniowego ostatecznego wyzwania (osiągnięcie jest wystarczająco trudne) i dodanie zupełnie nowych wyzwań specyficznych dla nowego playlisty”, czytamy w poście Reddit. „Osobiście nie mogę się doczekać sprawdzenia nowej kategorii wyzwań, która opiera się na akumulacji wyniku gracza (mały wstępny krok w kierunku XP opartego na wynikach).”

W innym miejscu postu 343 Industries twierdzi, że zdaje sobie sprawę z czkawek związanych z Big Team Battle, które mają obecnie miejsce w Halo Infinite. Koniecznie sprawdź cały post Reddit, aby uzyskać więcej informacji.

Czekając na premierę tej aktualizacji, dowiedz się, czego możesz się spodziewać w jutrzejszej aktualizacji Halo Infinite, a następnie przeczytaj, jak abonenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymają comiesięczne premie dla wielu graczy Halo Infinite (pierwsza jest już dostępna). Następnie sprawdź nasze przemyślenia na temat całego pakietu w Informator gry Recenzja Halo Infinite.


Czy jesteś podekscytowany grą w Slayera? Daj nam znać poniżej!

Source : https://www.gameinformer.com/2021/12/14/update-slayer-swat-fiesta-and-free-for-all-playlists-now-live-in-halo-infinite