Długo oczekiwana aktualizacja „Koniec podróży” została dziś dodana do Terraria na przełączniku Nintendo. To ta sama zawartość, która została pierwotnie dodana do wersji na PC w maju 2020 roku.

Deweloper Re-Logic wyjaśnił, czego gracze na Switchu mogą się spodziewać na oficjalnych forach gry:

„Pierwotnie wydany w maju 2020 na PC, Journey’s End przenosi Terrarię na wyższy poziom, do miejsca, w którym podstawową grę można wreszcie nazwać „kompletną”. Od nowych sposobów gry po ponad 1000 nowych przedmiotów do znalezienia i wytworzenia , do nowych bossów do rzucenia wyzwania, a nawet pełny przegląd całej zawartości gry pod kątem równowagi, jakości grafiki i mechaniki – naprawdę, Journey’s End ma coś dla każdego. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twoje reakcje, gdy będziesz wszystko, co ta aktualizacja ma do zaoferowania i mamy nadzieję, że spodobał się wam nasz prezent.To była naprawdę niesamowita podróż… ale naprawdę czujemy, że ten koniec jest tak naprawdę tylko nowym początkiem niesamowitego świata Terrarii. „

Ta najnowsza aktualizacja przyniesie wersję Switch do odpowiednika wersji 1.4.0.5 Terrarii (pod względem zawartości). Tutaj możesz zobaczyć pełne informacje o aktualizacji.

Czy wypróbujesz tę aktualizację? Powiedz nam w komentarzach.

[source forums.terraria.org]