Aktualizacja Helldivers 2 dodaje wyzwania środowiskowe i modyfikacje broni

Arrowhead Game Studios wydało pierwszą dużą łatkę do Helldivers 2, dodającą do gry dodatkowe wyzwania środowiskowe, a także zmiany misji, aktualizacje broni, poprawki błędów i nie tylko. Łatka, dostępna od dzisiejszego ranka, pojawia się niecały dzień po tym, jak zespół zapowiedział rychłe pojawienie się mechów jako pojazdów użytkowych dla graczy.

Główne dodatki do łatek

Być może najbardziej ekscytującym aspektem drobnej aktualizacji 01.000.100 jest dodanie nowych wyzwań środowiskowych pojawiających się losowo na wielu planetach gry.Arrowhead twierdzi, że obejmują one ogniste tornada, deszcze meteorytów i wiele innych. » Kolejną istotną zmianą są Misje Wykorzenienia, których zadaniem jest zabicie określonej liczby wrogów na małym obszarze. Misje te wymagają teraz większej liczby zabójstw, a wrogowie pojawiają się częściej, ale czas ich ukończenia jest dłuższy.

Zmiany broni

Inne zmiany w drobnej aktualizacji 01.000.100 obejmują zmniejszenie pojemności magazynka Łamacza (ze zwiększonym odrzutem), zmniejszoną penetrację pancerza dla Railguna i większe obrażenia na sekundę dla Wyrzutni.

Oto pełny przegląd zmian w broni:

  • Przerywacz: Zmniejszono pojemność magazynka z 16 do 13, odrzut zwiększono z 30 do 55
  • Działo kolejowe: Zmniejszona penetracja pancerza w trybie awaryjnym, zmniejszone obrażenia zadawane odpornym częściom wroga
  • Miotacz ognia: Zwiększono obrażenia na sekundę o 50%

Ta aktualizacja pojawia się po tym, jak oficjalne konto Helldivers 2 zapowiedziało przybycie Mechów. Jednak pomimo tego zwiastuna nadal nie wiemy dokładnie, kiedy te maszyny trafią na pole bitwy – wygląda jednak na to, że już niedługo!

Wniosek

Aby dowiedzieć się więcej na temat łatki, przejrzyj pełne informacje o łatce, w tym poprawki błędów i pozostałe znane problemy. Następnie przeczytaj recenzję Helldivers 2 przeprowadzoną przez Game Informer, aby dowiedzieć się, dlaczego jest to jedna z najwyżej ocenianych gier roku 2024.

Czy jesteście podekscytowani tymi zmianami? Daj nam znać w komentarzach poniżej! I pamiętajcie… DEMOKRACJA!!!!!!!!!!!!!!

Źródło: www.gameinformer.com