Aktualizacja Elden Ring 1.12.2: wszystkie szczegóły aktualizacji!

Niedawno wydano znaczącą aktualizację jedynego rozszerzenia Elden Ring, które otrzymamy, Shadow of the Erdtree. To rozszerzenie, wypuszczone w zeszłym tygodniu, przyciągnęło tysiące Tarnished do Krainy Cieni, aby stawić czoła nowym wrogom, bossom i nie tylko. Zaledwie kilka dni później deweloper From Software wypuścił nową łatkę do gry, która powinna ułatwić pracę w Shadow of the Erdtree.

Kalibracja Aktualizacja 1.12.2

Aktualna aktualizacja, Kalibracja Aktualizacja 1.12.2, ma na celu dostosowanie skali ataku i redukcji obrażeń przyznawanych graczom przy każdym ulepszeniu Błogosławieństwa w Krainie Cieni. Oto, co się zmieniło:

  • Zwiększono atak i redukcję obrażeń w pierwszej połowie maksymalnej liczby wzmocnień Błogosławieństwa, a druga połowa będzie teraz bardziej stopniowalna.
  • Zmniejszenie ataku i obrażeń zapewniane przez ostatni poziom ulepszeń Błogosławieństwa zostało nieznacznie zwiększone.

Ta poprawka powinna zostać zastosowana automatycznie, jak każda inna aktualizacja Elden Ring, ale jeśli nie, numer wersji kalibracji wymieniony w prawym dolnym rogu powinien brzmieć „1.12.2”. Jeśli tak, wybierz „ZALOGUJ SIĘ”, aby zastosować najnowszą wersję gry.

Inne ważne informacje

Jedyną inną rzeczą w tej aktualizacji jest raport From Software dotyczący potwierdzonego błędu, który powoduje automatyczne włączenie ustawień raytracingu w Shadow of the Erdtree (jeśli wczytałeś dane zapisu z poprzednich wersji gry), co powoduje problemy z liczbą klatek na sekundę u niektórych graczy. Jeśli doświadczasz takich problemów, sprawdź, czy włączyłeś lub wyłączyłeś śledzenie promieni w ustawieniach graficznych gry.

Ta aktualizacja jest kontynuacją tej, która została wprowadzona w zeszłym tygodniu i dodaje nowe fryzury, funkcje ekwipunku, zmiany balansu i nie tylko do Elden Ring tuż przed premierą Shadow of the Erdtree.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć w recenzji Elden Ring: Shadow of the Erdtree opublikowanej przez Game Informer, a następnie w wywiadzie, w którym Hidetaka Miyazaki z From Software opowiada o swoim podejściu do trudności w grach.

Co sądzisz o tej aktualizacji? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com