Aktualizacja: Darmowe Burrito nie jest źródłem nieustannej przerwy w działaniu Robloxa


Aktualizacja: Roblox wciąż jest nie do zagrania i nadal nie wiemy, kiedy wróci, ale teraz wiemy, że darmowe burrito nie mają nic wspólnego z trybem offline. Gdy żarty o burrito zabijających Robloxa szerzyły się w mediach społecznościowych, Roblox Corporation zabrał się do Świergot aktualizować swoją społeczność, która składa się z ponad 43,2 miliona aktywnych użytkowników dziennie.

Wciąż robimy postępy w związku z dzisiejszą przerwą”, czytamy w tweecie. „Będziemy nadal informować Cię na bieżąco. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie. Wiemy, że ta przerwa nie była związana z żadnymi konkretnymi doświadczeniami lub partnerstwami na platformie”.

Ta wiadomość wyklucza promocję Chipotle, a jednocześnie pozostawia całą bazę fanów Roblox w ciemności, co się dzieje z ich ukochaną grą. Witryna Robloxa również nie działa, oferując jedynie statyczny obraz, który brzmi: „Robimy rzeczy bardziej niesamowitymi. Wracaj wkrótce”.

Biorąc pod uwagę, jak długo trwa ta przerwa, mamy nadzieję, że Roblox Corporation wkrótce przedstawi informacje o tym, co dzieje się z grą. Gracze są mocno zainwestowani w tę grę – albo w światy, które stworzyli, albo pieniądze, które włożyli w nią tylko po to, by grać. Mam nadzieję, że wkrótce wróci. Rzadko zdarza się, że gry przechodzą tak długo w tryb offline.

Oryginalna historia: Kto nie chce darmowego burrito od Chipotle? Ta smaczna okazja jest obecnie oferowana w Roblox poprzez ograniczone doświadczenie o tematyce Halloween o nazwie Chipotle Boorito Maze. Każdego dnia od 8 do 31 października pierwsze 30 000 osób, które przedostaną się przez labirynt do restauracji Chipotle, wygra darmowe (i prawdziwe) burrito.

Nie wiemy, dlaczego Roblox obecnie nie działa, ale czas jego wyłączenia dla większości graczy zgadza się z tą promocją, co prowadzi nas do przekonania, że ​​fala graczy może przeciążać serwery lub może być jakiś problem z tą nową ofertą .

Po przejściu w tryb offline zeszłej nocy Roblox pracuje teraz nad wysiłkami naprawczymi, stwierdzając, że niektórzy użytkownicy ponownie zaczynają mieć ograniczony dostęp do gry. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci on do sieci, abyśmy wszyscy mogli zobaczyć tę dziką promocję na własne oczy. Przypomina nam głupią grę Sneak King Burger Kinga, która została sprzedana przez sieć. Gracze Roblox mogą najwyraźniej przebrać się w kostium w stylu Chipotle i są proszeni o wyśledzenie składników w labiryncie, jednocześnie unikając potworów.


Czy zdobyłeś już darmowe boo-rito? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/30/update-free-burritos-not-the-source-of-robloxs-ongoing-outage