Nowa aktualizacja aplikacji Xbox na PC – kwiecień 2023 – już dostępna!

Aktualizacja aplikacji Xbox na PC – kwiecień 2023

Aplikacja Xbox na komputer z systemem Windows umożliwia odkrywanie i pobieranie nowych gier z subskrypcją Game Pass, granie w gry konsolowe na komputerze z systemem Windows w grach w chmurze oraz czatowanie ze znajomymi na komputerze PC, telefonie komórkowym i konsoli Xbox.

Poniżej znajdziesz najnowsze aktualizacje i informacje o poprawkach dla aplikacji Xbox na PC na kwiecień 2023 r – ta aktualizacja jest już dostępna do pobrania ze Sklepu. Zawsze upewnij się, że Twoja aplikacja jest aktualna pod kątem najnowszych ulepszeń i poprawek błędów. Możesz dowiedzieć się więcej o aplikacji Xbox na PC tutaj.

Wersja kwietniowa (2304.1001.15.0)

 • Kolekcje Szybkie gry i Najdłuższe gry dodane do ekranu głównego: Przeglądając ekran Home Game Pass, możesz przewinąć w dół, aby wyświetlić różne kanały kolekcji, w tym te nowe kolekcje, które zawierają listę średnich czasów gry, aby dopasować je do Twoich preferencji.
 • Filtry ułatwień dostępu dla wszystkich gier komputerowych: Filtrowanie listy Wszystkie gry komputerowe stało się jeszcze lepsze dzięki dodaniu szerokiej gamy filtrów ułatwień dostępu, które pomogą znaleźć grę odpowiadającą Twoim potrzebom.
 • Poprawki błędów:
  • Naprawiono błąd, który powodował, że w sekcji Wszystkie gry na PC nie pojawiały się żadne gry.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego część tekstu była obcinana przy wskazywaniu instalacji programu uruchamiającego gry Riot lub Ubisoft.
  • Naprawiono błąd, przez który niektóre gry w chmurze nie były wyświetlane w sekcji Gry w chmurze.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego błędy instalacji nie dostarczały dodatkowych szczegółów i sugestii dotyczących rozwiązywania problemów.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/03/xbox-app-april-2023-update/.