Aktualizacja: Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3 nadchodzi w przyszłym miesiącu


Aktualizacja, 14.11.22:

CD Projekt Red ujawnił, że aktualizacja nowej generacji lub „aktualizacja nowej generacji”, jak nazywa to studio, do Wiedźmina 3: Dziki Gon zostanie wydana 14 grudnia. To za miesiąc od dzisiaj. Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, CDPR nie ujawniło wiele więcej, ale studio zajmie się bardziej szczegółami i ujawni rozgrywkę nowej generacji w strumieniu w przyszłym tygodniu. Ta aktualizacja trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC i będzie darmowa dla każdego, kto już posiada grę.

Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej…


Aktualizacja19.05.22:

Opóźniona aktualizacja nowej generacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon zostanie wydana w czwartym kwartale 2022 roku.

W kwietniu CD Projekt Red ogłosił, że zajął się opracowaniem nowej generacji aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon we własnym zakresie i że w wyniku tej zmiany aktualizacja została zasadniczo opóźniona w nieskończoność. Po doniesieniach, że opóźnienie było w „piekle rozwoju”, CDPR ogłosiło, że tak nie było i teraz wiemy, że aktualizacja nowej generacji zostanie wydana w ciągu ostatnich trzech miesięcy tego roku.

Oryginalna historia jest kontynuowana poniżej…


Oryginalna historia, 14.04.22:

Deweloper Cyberpunk 2077, CD Projekt Red, ogłosił w zeszłym tygodniu, że jego aktualizacja nowej generacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon, pierwotnie planowana na drugi kwartał 2022 roku, została opóźniona „do odwołania”.

Jeśli chodzi o powód, studio powiedziało, że przenosi rozwój aktualizacji we własnym zakresie i ocenia zakres aktualizacji. Jednak wiele osób uznało „aż do odwołania” za niezbyt dobry znak, że aktualizacja była w tarapatach, zwłaszcza w świetle ujawnienia przez CDPR, że nie korzysta już z zewnętrznego studia do obsługi aktualizacji, a zamiast tego robi to we własnym zakresie. Niektóre raporty określały opóźnienie jako „opóźnienie na czas nieokreślony”, które często wiąże się z „piekłem rozwoju”.

W nowym wezwaniu inwestorów wiceprezes CDPR ds. rozwoju biznesu Michał Nowakowski wyjaśnił jednak, że opóźnienie to nie piekło rozwoju.

„Patrzyłem na nagłówki, które pojawiały się tu i tam w Internecie, i widziałem jeden, który naprawdę przyciągnął moją uwagę, czyli „Wicher 3 następna generacja opóźniony w nieskończoność”, co brzmi, jakby gra była w jakimś piekle rozwoju” – powiedział Nowakowski, o czym donosił Gracz komputerowy. „Chcę stwierdzić, że to nie jest fakt. Pojawiło się wiele insynuacji, że zamierzamy wydać, na przykład w czerwcu przyszłego roku, czy coś takiego. Tak nie jest.

„Wszystko, co mówimy, to to, że zajęliśmy się rozwojem gry we własnym zakresie. Ta gra zostanie dokończona we własnym zakresie. Oceniamy nasz czas, to wymaga trochę śledztwa. To wszystko, co mówimy. Nikt nie mówi, że gra jest opóźniona [with] przed nami jakaś monumentalna przerwa czasowa. Tyle mogę powiedzieć o nowej generacji Wiedźmina, ale naprawdę chcę to podkreślić.”

Gracz komputerowy donosi, że później w rozmowie z inwestorami Nowakowski powiedział inwestorom, że „niewielu” deweloperów pracuje nad aktualizacją nowej generacji, szacując około 15 z dodatkowym zewnętrznym personelem pomocniczym, najwyraźniej wskazując, że aktualizacja jest bliżej ukończenia, niż nie.

„Przejęcie tego projektu nie wpłynie na rozwój naszej następnej gry” – powiedział.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj o opóźnieniu aktualizacji nowej generacji Wiedźmina 3, a następnie sprawdź tę historię o tym, jak Wiedźmin 3 sprzedał się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Przeczytajcie o ogłoszeniu CDPR o nowej grze Wiedźmin, która zostanie później stworzona na Unreal Engine 5.

[Source: PC Gamer]


Czy jesteś podekscytowany możliwością zagrania w nową wersję Wiedźmina 3? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/14/update-the-witcher-3s-new-gen-update-arrives-next-month