Aktor Renesans | Nowa rozgrywka dzisiaj


Aktor powraca! Starożytny i nieco szanowany tytuł SNES powraca na PlayStation 4, Switch i PC, z niespodzianką wczoraj. aktorka renesans jest remasterem i zawiera mnóstwo znaczących zmian w oryginalnej grze, choć można dość łatwo dostrzec klasykę. Nie można przegapić pełnej zmiany graficznej, przearanżowanej i zremasterowanej ścieżki dźwiękowej i nie tylko, ale w rzeczywistości jest też wiele dużych zmian w rozgrywce i strukturze.

Po pierwsze, dla tych, którzy nie wiedzą, Actraiser to zasadniczo dwie zupełnie różne gry połączone w jeden pakiet, co prawdopodobnie przyczyniło się do jego sławy w tamtych czasach. Z jednej strony gracz musi przejść przez segmenty side-scrollowania w stylu Castlevanii z kilkoma platformówkami i dużymi bossami. Z drugiej strony gracz musi również uczestniczyć w segmentach budowania miast, grając jako bóg, w rodzaju gry w stylu Populousa, w której należy zarządzać populacją miasta, obroną i nie tylko. Mieć zły dzień? Nie tylko strzelasz do małych demonów swoim łukiem, ale możesz także przekształcać ziemię i przyzywać grzmoty, trzęsienia ziemi, wiatr i nie tylko dzięki swoim boskim mocom. W grze Renaissance ten aspekt gry został znacznie zmieniony i zmodyfikowany, a dzieje się o wiele więcej niż w oryginalnej grze – w rzeczywistości jest to teraz coś w rodzaju pełnoprawnego symulatora obrony wieży, w tym bohaterów, których możesz kontrolować i poruszać na mapie, działając jako mobilne ultrawieże. Czy to jest dobre? Czy dzisiaj nadal warto grać w Actraisera?

Dołącz Informator gry ekipa, która prowadzi cię przez ten zaskakujący remaster, wspominając stary wózek i zmiany w Actraiser renesans w tym odcinku New Gameplay Today!Source : https://www.gameinformer.com/preview/2021/09/24/actraiser-renaissance-new-gameplay-today