Aktor głosowy Kratos Christopher Judge mówi, że jest powodem, dla którego God of War: Ragnarok został opóźnionyChristopher Judge, głos Kratosa w God of War z 2018 roku i nadchodzącej kontynuacji, powiedział, że jego operacja była powodem, dla którego God of War: Ragnarok został opóźniony z pierwotnego okna wydania w 2021 roku.

Sędzia udostępnił tę historię na Twitterze Następny God of War zostaje ukoronowany mistrzem najlepszej gry wideo wszech czasów IGN. Cytował tweeta od Kierownik inżynierii God of War, Jeet Shroff to była odpowiedź na zwycięstwo, a on dalej dziękował fanom i przesyłał miłość swojej rodzinie God of War.

„Dziękuję wszystkim fanom. Nie tylko GofW, ale także społeczności graczy” Sędzia napisał. „WSZYSTKIE NASZE GRY były kołem ratunkowym w tych trudnych czasach. Dla mojej rodziny GofW NIGDY nie będę się wstydził powiedzieć, jak bardzo was wszystkich kocham! Będziemy nadal śmiać się, płakać i być świetni!”

God of War: Ragnarok, który został ujawniony we wrześniu 2020 roku na PlayStation 5 Showcase z oknem premiery 2021 roku, został przez niego opóźniony do 2022 roku.

„[100%] w moich odczuciach teraz” Sędzia kontynuował. „Muszę być otwarty. Nikt tego nie zatwierdził. Dla ukochanego fandomu Ragnarok został opóźniony przeze mnie. W sierpniu 2019 r. Nie mogłem chodzić. Musiałem mieć operację pleców, wymianę obu bioder i operację kolana Czekali na mnie też na odwyku.

„Żadnych gróźb, nie, „za kogo się uważasz?” Nic poza miłością i wsparciem. A @SonySantaMonica nigdy nie powiedział ani słowa o opóźnieniu i jego przyczynie. Studia to dupki, ale ta firma od góry do dołu powinna dać nam nadzieję.

„To, co zrobili dla załogi, jest o wiele więcej… Nie mogę o tym mówić, ale powiedziałem wszystkim zaangażowanym: [it is the classiest] rzecz, o której KIEDYKOLWIEK słyszałem w tym biznesie. Wszyscy zaangażowani w franczyzę GofW wkładają swoje serca i dusze w każdą ramkę, którą widzisz. Chcę podziękować wszystkim, którzy pozwolili mi się bawić… I śmiać się, kochać i płakać, bez osądzania, ale z bezwarunkowym wsparciem i miłością, w tej rzeczy NASZEJ WSZYSTKICH”

Sędzia zakończył również ujawnieniem, że zrezygnował po tym, jak powiedziano mu, że Cory Barlog nie będzie reżyserował sequelu, a jego miejsce zajmie Eric Williams. Jednak Barlog szybko złagodził jego zmartwienie, a sędzia zdał sobie sprawę, że „ERIC WILLIAMS to skurwysyn ***** BESTIA!!!”

„Ostatnia rzecz. Barlog powiedział mi @Tribeca, że ​​nie będzie reżyserował sequela” Sędzia powiedział. „Rzuciłem. (bez żartów) powiedział, czy mi ufasz? (tak) Powiedział, że Eric jest bestią. Powiedziałem, że lepiej będzie… AKTUALIZACJA, ERIC WILLIAMS jest [motherf*****] BESTIA!!!”

Barlog odpowiedział na tweety sędziego mówiąc: „przejdzie dla ciebie przez tysiąc ogni, mój przyjacielu”. Jakby tego było mało, dołączył także gif Aragorna z Władcy Pierścieni, mówiący: „Masz mój miecz”.

Aby uzyskać więcej informacji o God of War: Ragnarok, zapoznaj się z przemyśleniami Barloga i Williamsa na temat zmiany dyrektorów Ragnarok i dlaczego Williams został wybrany jako właściwy wybór, jak ta kontynuacja rozwinie historię Kratosa i Atreusa i dlaczego ta gra będzie ostatnią pozycją w nordyckiej sadze.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/god-of-war-ragnarok-kratos-voice-actor-christopher-judge-delayed-ps5