Akiba’s Trip: Undead & Undressed to gra polegająca na zdejmowaniu ubrań z ludzi


Stawka jest wysoka. Przepraszam, mały wampirzy żart dla ciebie. Ale stawka wysoko w Podróż Akiby: nieumarli i rozebranidosłownie, ponieważ Akihabara jest opanowana przez wampirycznych najeźdźców zwanych Synthisterami, żerujących na niczego niepodejrzewających „poszukiwaczach figurek, koneserów pokojówek i cosplayerów” z dzielnicy neonów i nerdów — ten cytat pochodzi ze strony Steam, nawiasem mówiąc, nie my — i zjadanie całej ich smacznej krwi.

A jaki jest najlepszy sposób na zabijanie wampirów? Aby ponownie zacytować stronę Steam, to oczywiście „rozbierz je do swoich skivvies, aby stopiły się w południowym słońcu”. To nie jest nie Zmierzch. Te wampiry zostaną zamienione w skwierczący wampirzy sok.

Obraz: XSEED

Więc tak, Wycieczka Akiby to gra polegająca na rozbieraniu ludzi. Najpierw będziesz musiał ich pobić, ale kiedy stracą ochronę, możesz zerwać im spodnie. Wiesz, żeby ocalić ludzkość.

Oprócz wszystkich wampirzych spodni, są też faceci i dziewczęta do poznania, którzy pomogą ci w rozebraniu plagi wampirów. Ale bądź ostrożny! Wampiry mogą Również rozebrać ciebie też — więc pamiętaj, aby się rozebrać! Obiecujemy, że nie zmyślamy tego!!

Ten port Switch będzie można kupić w sklepie Nintendo eShop w 2023 roku, wraz z nową trasą fabularną z fińską studentką z wymiany i pokojówką na pół etatu, Kati Räikkönen. Zostanie również wydana wersja detaliczna gry, która zostanie szczegółowo omówiona w późniejszym czasie.

Wycieczka Akiby
To jest Kati, dla odniesienia! — Obraz: XSEED

Mam nadzieję, że ci się podobało, ahem, zdać sprawozdanie. Daj nam znać w komentarzach, czy to jest symulacja rozbierania się wampira z twoich snów!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/akibas-trip-undead-and-undressed-is-a-game-about-taking-off-peoples-clothes