Age of Empires IV: Trebusze, wskazówki i niesamowicie wysoki gość


Jak uczcić nadejście nowej ery uwielbianej na całym świecie serii gier? Zadzwonić dzwonkiem miejskim? Odwiedź kowala po jakieś ulepszenia? Co powiesz na zarezerwowanie zamku, zbudowanie gigantycznego, w pełni funkcjonalnego trebusza i użycie go do rzucania różnymi przedmiotami, aby dobrze się bawić? Dodaj do tego byłego najsilniejszego człowieka świata i gwiazdę „Gry o tron” HBO, Hafþora Júlíusa Björnssona, znanego też jako The Mountain, i nazywamy to imprezą!

Przyprowadzamy Charleyya z zespołu Xbox UK, aby poprowadził nasze średniowieczne szaleństwo podczas wydarzenia, którego nie można przegapić, rozpoczynającego się właśnie teraz na kanale Xbox na YouTube. Wprowadziliśmy również na pokład Tod’s Workshop, twórcę niesamowitych historycznych broni i artefaktów do reprodukcji, aby stworzyć naszą klasyczną broń oblężniczą. Nasz trebusz ma 18 stóp wysokości z ramieniem do rzucania ważącym 100 kg (220 funtów) i zasięgiem 200 stóp. łura!

Age of Empires IV: Trebuchet

Aby nie być gorszym, nasz monumentalny gość specjalny, The Mountain, który osiąga imponującą wysokość 6 stóp i 9 cali, będzie konkurował z trebem Toda, aby sprawdzić, czy człowiek może pokonać maszynę. Będziemy strzelać zbroją, owcą (tylko w pluszowej formie; żadne zwierzęta nie ucierpią) i inną niesamowitą amunicją!

Age of Empires IV: Trebuchet

Oczywiście musimy zapewnić Wiek imperiów IV jest gościem na przyjęciu. Wiek streamer MangoMel dołącza do zespołu, aby podzielić się najlepszymi wskazówkami na wieki zwycięstwa (w tym trebusze)! Przyjdź i zobacz, jak cały dramat rozgrywa się na oficjalnym kanale Xbox na YouTube, aby zobaczyć premierę z wybuchową zabawą, a wszystko to na tle historycznego zamku Berkeley, położonego w samym sercu Wielkiej Brytanii.

Age of Empires IV: Trebuchet

Nie zapomnij o tym Wiek imperiów IV już 28 października z Xbox Game Pass na PC i Ultimate na Windows 10/11, które będzie można kupić w Microsoft Store i Steam.

Miłego trebbingu!

Zamówienie w przedsprzedaży Age of Empires IV

Xbox Live

Zamówienie w przedsprzedaży Age of Empires IV

Xbox Game Studios

Zamów Age of Empires IV w przedsprzedaży już teraz i otrzymaj dodatek Age of Empires II: Definitive Edition „Dawn of the Dukes” jako darmowy bonus w sierpniu 2021 r.*. Jedna z najbardziej lubianych gier strategicznych czasu rzeczywistego powraca do chwały w Age of Empires IV, umieszczając Cię w centrum epickich bitew historycznych, które ukształtowały świat. Age of Empires IV oferuje nowe, znane i innowacyjne sposoby na rozszerzenie swojego imperium w rozległych krajobrazach z oszałamiającą wiernością wizualną 4K. Powrót do historii – przeszłość jest prologiem, gdy w swojej dążeniu do zwycięstwa zanurzasz się w bogatej historycznej scenerii 8 różnych cywilizacji na całym świecie, od angielskich przez chińskie po Sułtanat Delhi. Buduj miasta, zarządzaj zasobami i poprowadź swoje wojska do bitew na lądzie i morzu w 4 odrębnych kampaniach z 35 misjami obejmującymi 500 lat historii od średniowiecza do renesansu. Wybierz swoją ścieżkę do wielkości z postaciami historycznymi – przeżyj przygody Joanny d’Arc w jej dążeniu do pokonania Anglików lub dowodzić potężnymi wojskami mongolskimi jako Czyngis-chan w podboju Azji. Wybór należy do Ciebie – a każda decyzja, którą podejmiesz, zadecyduje o wyniku historii. Dostosuj swoją grę za pomocą modów — dostępna od początku 2022 r. Graj tak, jak chcesz, korzystając z narzędzi do tworzenia treści tworzonych przez użytkowników do gier niestandardowych. Rzuć wyzwanie światu – skacz online, aby rywalizować, współpracować lub oglądać z maksymalnie 7 znajomymi w trybach wieloosobowych PVP i PVE. Wiek dla wszystkich graczy – Age of Empires IV to zachęcające doświadczenie dla nowych graczy z systemem samouczków, który uczy istoty strategii czasu rzeczywistego oraz trybem fabularnym kampanii zaprojektowanym dla graczy po raz pierwszy, aby pomóc w osiągnięciu łatwej konfiguracji i sukcesu, ale jest wystarczająco trudne dla doświadczonych graczy dzięki nowej mechanice gry, rozwiniętym strategiom i technikom walki. *Bonus rozszerzenia wymaga gry Age of Empires II: Definitive Edition, sprzedawanej oddzielnie. Dotyczy zamówień w przedsprzedaży za pośrednictwem Steam, Microsoft Store i uczestniczących sprzedawców. Do pobrania treści wymagane jest szerokopasmowe łącze internetowe. Szczegóły znajdziesz u sprzedawcy.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/27/age-of-empires-trebuchets-and-a-towering-guest/